Maltepe Ak Parti 2. Başkanı Resul Gürsoy ”Maltepe’de Yanlış Şeyler Oluyor”

Abone Ol
Daha Fazla

Ak Parti Maltepe kurucu yönetim kurulu üyelerinden ve halen Ak Parti Maltepe ilçe yönetim kurulu üyesi Resul Gürsoy Ak Parti İl Başkanı Aziz Babuşçu ve yönetim kurulu üyelerinin önünde

”MALTEPE’DE YANLIŞ ŞEYLER OLUYOR. AK PARTİNİN ZARAR GÖRMESİNE GÖNLÜM RAZI DEĞİL” diyerek Maltepe’de Maltepe ilçe başkanı Av.Kamil Barkır Partiye sahip çıkmıyor, partiye vakit ayırmıyor diyerek Ak Parti İl Başkanı Aziz Babuşçu’nun bu duruma el koymasını istedi.

Bugün facebook’larda ve twitter’larda Resul Gürsoy’un çıkışı Maltepe gündemine bomba gibi düştü.

Resul Gürsoy o toplantıda mikrofonu eline alarak

”BEN PARTİNİN KURUCUSUYUM. VE HALEN PARTİNİN 2. BAŞKANIYIM. MALTEPE’DE YANLIŞ İŞLER OLUYOR. AK PARTİYE HİÇKİMSENİN ZARAR VERMESİNİ İSTEMİYORUM” diyerek Maltepe Ak Partideki sıkıntıları gün yüzüne çıkarttı.

Bilindiği gibi Ak Parti ilçe başkanı Kamil Barkır belediye meclis üyelerinin gündeme getirdiği Maltepe Belediyesindeki yolsuzluk, usulsüzlük iddialarını yargıya taşımamak ile suçlanmış, suçlamalar habere dönüşmüş ancak ilçe başkanı bu konulara cevap vermek ya da gereğini yapmak yerine susmayı tercih etmişti.

Şimdi ilçe başkanı Av.Kamil Barkır’ın bu olaylardan, yazılan ve çizilenlerden, gündeme gelen olaylar, iddialar ile ilgili bir açıklama yapıp yapmayacağı merak ile bekleniyor.

Yorumlar kapalı.