Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Cevahir Hotel Açılışı İçin Maltepe’ye Geliyor

Abone Ol
Daha Fazla

“CEVAHİR HOTEL ASIA” 1 ARALIK’TA AÇILIYOR>

1 Aralık Cumartesi günü saat: 14:00’de Maltepe sahilde konuşlanan Cevahir Hotel İstanbul Asia açılışını Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yapacak.

Maltepe’nin ilk ruhsatlı oteli olarak hizmete girecek olan Cevahir Hotel Cevahir holding tarafından yaptırıldı. Açılışta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı Karadeniz halk dansları topluluğu karşılayacak. Cevahir Holding yönetim kurulu başkanı İbrahim Cevahir’in açılış konuşmasından sonra kürsüye Başbakan Recep Tayyip Erdoğan gelecek.

Başbakan’ın konuşmasından sonra bir kokteyl verilecek. Yaklaşık 5000 kişinin katılması beklenilen açılış töreni için emniyet seferberlik ilan etmiş durumda.

Cevahir Hotel Marmara denizi ve Prenses adalarının muhteşem manzarasına nazır toplam 198 odası ile hizmet verecek.

Yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği projelerle sektörde fark yaratmayı başaran Cevahir Holding; Anadolu yakasına hak ettiği hizmeti sunmak için tasarlanan CEVAHİR HOTEL İSTANBUL ASIA’nın kapılarını açıyor…

Adalar manzarasıyla görenlerin hayran kaldığı Maltepe Dragos sahilde bulunan, havalimanı ve iş merkezlerine kolay ulaşılabilir lokasyonuyla dikkat çeken CEVAHİR HOTEL İSTANBUL ASIA, 1 Aralık itibariyle misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Cevahir Holding yeni projesi Cevahir Hotel İstanbul Asia ile hizmet sektöründeki önemli bir boşluğu doldurmak için önemli bir adım atıyor.

Konforu ve teknolojiyi biraraya getirerek müşterilerine en kaliteli hizmeti sunan Cevahir Holding bir kez daha, lüks konaklama ve modern mimariyi misafirleri için biraraya getiriyor.

İstanbul’un yeni finans merkezinin Maltepe’ye kaymasıyla beraber; yurtiçi ve yurtdışından gelecek olan misafirlerinin iş hayatlarının aksamaması, aynı zamanda unutamayacakları bir İstanbul deneyimi yaşamaları adına tasarlanan Cevahir Hotel İstanbul Asia, Adalar manzaralı odalarıyla dikkat çekiyor.

Mimarisi ve konforuyla Anadolu yakasına değer katacak olan otel; 6 ayrı salona bölünebilen teknolojiye sahip 650 m2’lik balo salonunun yanı sıra 8 ayrı toplantı salonuyla iş toplantılarının vazgeçilmez adreslerinden olmayı hedefliyor.

İçerisinde bulunan Antigona Restaurant ve Pita Brassarie&Patisserie ile otel müşterilerinin İstanbul’un tadını çıkarmalarına olanak sağlayan Cevahir Hotel İstanbul Asia; leziz mutfağı ve eşsiz kalitesiyle İstanbulluların da vazgeçilmezleri arasına girmeye hazırlanıyor.

Türk ve dünya mutfaklarından en güzel tatların biraraya getirildiği özel menüsüyle iddiasını dile getiren otelin, kısa bir süre içerisinde bölge halkının uğrak buluşma noktaları arasına girmesi bekleniyor.

Marmara Denizi ve Prenses Adalarının muhteşem manzarasına sahip Cevahir Hotel İstanbul Asia; 198 odası, 1350 m2 alana yayılan spor ve spa merkezi, restoranları, açık- kapalı havuzu ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika uzaklığıyla Anadolu Yakası’nın en modern oteli olma iddiasını perçinliyor.

Cevahir Hotel Genel Müdür Yardımcısı İlke Ferit Demirbilek ”CEVAHİR HOTEL MALTEPE HALKI İLE BÜTÜNLEŞECEKTİR”

Gazetemize açıklamalarda bulunan Cevahir Hotel genel müdür yardımcısı İlke Ferit Demirbilek ”Cevahir Hotel önce bölgesi ile entegrasyonu sağlayarak halkı ile bütünleşen bir kurum olacaktır.

Halk standartlarında bir fiyat politikası ile hizmet anlayışımızı Maltepe’lilerin hizmetine ve beğenisine sunacağız diyen genel müdür yardımcısı İlke Ferit Demirbilek Cevahir Hotel İstanbul Asia’nın felsefesi bulunduğu yer ve değerler ile entegre olmaktır. Bu Hotel’in Maltepe halkına, anadolu yakasına artı değerler katacağına inanıyorum. Bu Hotel’de 200’ün üzerinde personel istihdam edilecek, yüzlerce firmaya iş ve ekmek kapısı olacaktır” dedi.

CEVAHİR HOTEL ASİA GENEL MÜDÜR YARDIMCISI İLKE FERİT DEMİRBİLEK,OLAY GAZETESİ AHMET TÜKEK, HABERDEİMZA GAZETESİ UĞURLU ÖZDEMİR, KLASHABER GAZETESİ BAYRAM ŞAHİN

Yorumlar kapalı.