Cevahir Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Cevahir "Anadolu Yakasına Katma Değer Katacak Bir Yatırımdır"

Abone Ol
Daha Fazla

Düzenlenen açılış töreninde konuşma yapan Cevahir Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Cevahir, " Bu tesis 30 bin metre kare kapalı alana sahip, 198 odaya sehip olan otelimiz 5 yıldızlı, ancak konumu itibarı ve kalitesini göz önünde bulundurduğunuz zaman 7 yıldızı hakeden bir oteli halkımızın kullanımına açtık.

İstanbul’un en önemli adaları ile kucak kucağa bir konuma sahip. Hizmetin en iyisini verebilmek için kaliteden ödün vermedik. Dünya kriz içindeyken istihdam yönünden şu anda burada ilk etapta 200 kişiyi istihtam edeceğiz.

Yapmış olduğumuz yatırım Maltepe ilçesine ve Anadolu yakasına katmadeğer katacak nitelikte bir yatırımdır. Otel, 6 ayrı salona bölünebilen teknolojiye sahip 650 metrekarelik balo salonunun yanı sıra 8 ayrı toplantı salonuna, 198 odaya ve 1.350 metrekarelik alana yayılan spor ve spa merkezine sahip bulunuyor.

Otel 200 kişiye istihdam sağlıyor. Otel Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika uzaklığıyla dikkat çekiyor. Bugün bizleri yanlız bırakmayan dostlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Yorumlar kapalı.