Yalıspordan Dayanışma Gecesi

Abone Ol
Daha Fazla

Yalıspor bayan voleybol takımı için dayanışma yemeği Diva Arkadaş restaurantda gerçekleştirildi.

Yalının sultanlarını yanlız bırakmayan Maltepe’liler geceye büyük ilgi gösterdiler.

Geceye Ak Parti İl yönetim kurulu üyesi Tülin Sayın, İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Ak Parti Maltepe ilçe başkanı Av.Kamil Barkır, Maltepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Nimet Karabulut, Maltepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Bingöl, Sultangazi Belediyesi Başkan Yardımcısı Halil Sayın, Ak Parti Maltepe Kadın Kolları Başkanı Tülay Mirzalıoğlu, Maltepe Trabzonlular Derneği Başkanı Kamil Karabak, Maltepe Sivaslılar Derneği Başkanı Resul Gürsoy, Maltepe Belediyesi Meclis Üyesi Adem Kaya, Giresunlular Derneği Başkanı Halil Öztürk, Maltepe Belediyesi Kültür Müdürü Faruk Süslü, Kadıköy Belediyesi Meclis Üyesi Kadir Çelik katıldılar.

Seyhan Güler’in sahne aldığı gecede Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor, Çaykur Rizespor formaları açık arttırma ile satışa sunuldu. En yüksek fiyatı veren Çaykur Rizespor forması (3500TL)’ye Maltepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Ercan Köymen’e kaldı.

2000TL’ye Galatasaray formasını Lara, 1500 TL’ye Fenerbahçe formasını Muratcan, 600 TL’ye Trabzonspor formasını Hatice, 500 TL’ye Beşiktaş Formasını’da Berkecan aldı.

250 davetlinin ağırlandığı gecede geceye katılanlar gönüllerince eğlendiler. Yalıspor kulübü başkanı Ercan Köymen gecede yaptığı konuşmada ”Yalının sultanları ile geçtiğimiz yıl şampiyon olduk. Sultanlarımız bu yıl da isimlerinden çok söz ettiriyorlar. İnşallah bu yıl da şampiyon olacak ve şampiyonluk kupasını Maltepe’ye getireceğiz” dedi.

Daha sonra Yalıspor bayan voleybol A takımı ve alt yapı voleybolcuları topluca hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Gecenin sonunda çikolata satışları ile yapılan çekilişte el yapımı yağlı boya tablo ve yalıspor bayan voleybol takımı oyuncularınca imzalı forma Sibel hanıma çıktı.

Daha sonra 1 Yalıspor forması da engelli Mine Akdemir’e hediye edildi.

Yorumlar kapalı.