Maltepesporlu Futbolcular Antremana Çıkmadı

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepespor futbol takımı Darıca gençlerbirliği maçı öncesi son idmana çıkmayarak seslerini duyurmak istediler.

Takım kaptanı Erdem Akuklu kulüpte yaşadığımız olaylara artık dayanacak gücümüz kalmadı. Bütün arkadaşların evinde doğalgaz saatleri söküldü, Elektrikleri kesildi, banyo yapmaya hasret kaldık. Hatta ev sahipleri kiralarını almak için kulübe gelir oldular. Bu duruma Maltepe kamuoyunun sessiz durmamasını isteyen futbolcular Darıca gençlerbirliği maçı öncesi kamuoyunun dikkatini çekmek istediklerini söylediler.

MALTEPE BELEDİYESİ BAŞKANI MUSTAFA ZENGİN BİZE SAHİP ÇIKSIN

Maltepesporlu futbolcular maç başlarını alamadıklarını, peşinatlarının 5 ay geçmesine rağmen ödenmediğini, futbolcu olarak madur edildiklerini söyleyerek sözlerini şöyle sürdürdüler.

Futbolcular ”Maltepe belediyesi başkanı sayın Mustafa Zengin’in bize sahip çıkmasını istiyoruz. Ekmeğimizi futbol ile kazanan insanlar olarak Darıca gençlerbirliği müsabakasına sorunların yansımaması için bugün kampa girerek yarın canla başla futbol oynayacağımızın bilinmesini istiyoruz. Amacımız Maltepe kamuoyunun Maltepe belediyesi başkanının durum hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamak istedik. Belediye başkanımızdan bize sahip çıkmasını istiyoruz” dediler.

Maltepesporlu futbolcular konuşmalarını şu sözlerle bitirdiler. “Sesimizi duyurmak için sıkıntılarımızı kendi aramızda tartıştık ve bir oylama yaptık. Bütün futbolcular oy birliği ile bu kararı aldık” dediler.

Yorumlar kapalı.