Chp Maltepe Gençlik Kolları Mahalle Gençlik Temsilcileri ile Kahvaltıda Buluştu

Abone Ol
Daha Fazla

Cumhuriyet Halk Partisi Maltepe Gençlik Örgütü Yönetimi, Mahalle Gençlik Temsilcileriyle İlçe Binasında Düzenlenen Kahvaltıda Bir Araya Geldi.

Düzenlenen Kahvaltıda Gençlik Kolu Başkanı Kenan OTLU; ”Partinin En Dinamik Gücü Gençlik Örgütüdür.Siyaset Tabanla Yapılır ve İlçelerin Tabanı Mahallelerdir.İlçenin Güçlü Olmasının Yolu Mahallelerden Geçer.

2009’da Olduğu Gibi 2014 Yılında da Maltepe Gençlik Örgütü, Mahalle Örgütlerinin Öncülüğünde Belediye Seçimlerinin En Önemli ve Belirleyici Etkenlerinden Birisi Olacaktır.Mustafa Kemal ATATÜRK, Cumhuriyet Halk Partisi Kurulduğunda ”Halkımıza Siyaset Öğretecek Bir Okul Olacaktır.” Demiştir.

Bizlerde Bu Anlayışla Bu Okulun Öğrencileri Olarak Geleceğin Kadrolarını Yaratacağız ve Günü Geldiğinde Maltepe’yi İstanbul’u ve hatta Türkiye’yi de Sol Sosyal Demokrat İdeolojiye İnanmış ve Bu Kültürü Almış Gençler Yönetecektir.” Dedi.

Kahvaltıya Katılan İlçe Başkanı Süleyman KIPIRTI, Gençlere; Mahalle Örgütlerinin Ne Kadar Önemli Olduğunu Anlatıp, Gençlik Örgütüne Alt Yapısını Oluşturarak Bu Kadar Önemli Bir Etkinliği Organize Ettiği İçin Teşekkür Etti ve Gençlik Örgütünün Yaptığı Her Çalışmada Yanlarında Olup Aynı Zamanda Destek Olacağını Belirtti.

Yorumlar kapalı.