Cuma Gününe Kadar Alacaklar Ödenmezse?

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepesporlu futbolcular Cuma gününe kadar alacaklarımız ödenmediği taktirde devre arası çalışmalarına katılmayacaklarını ve kampa da gitmeyeceklerini açıkladılar.

Bu durumu Maltepespor teknik direktörü Tuncay Soyak hocaya sorduk.

Futbolcular kampa katılmaz ve çalışmalara iştirak etmezlerse siz ne yapacaksınız?

"Dünyanın hiçbir hocası ekonomik sorunlar içerisindeki bir futbol ekibini motive edemez. Onlara emir veremez. Kendini dinletemez, saygınlığını gösteremez.

Ben sorunların çözüleceğini ümit ediyorum. Maltepespor Cumhuriyet ile eş değerde bir kulüptür. Maltepespor kamuoyunun Kaymakam ve Belediye başkanımızın çocukların bu sorunlarına duyarsız kalmayacaklarına inanıyorum.

Şayet futbolcuların istedikleri yerine gelmezse benim de durmamın hiçbir anlamı yoktur. Takımda hiç peşinat almayan futbolcularımız var.

17 maç oynadık sadece 6 maç başı almışlar. Hala transfer peşinatı almayan futbolcularımız var. Bu durumun düzeleceğine inanıyorum. Belediye başkanımız sayın Mustafa Zengin ile görüştüm.

Kendisine tüm sıkıntıları anlattım. Umuyorum Cuma gününe kadar bütün futbolcular alacaklarını alırlar biz de devre arasını iyi değerlendirerek hedefimiz olan ilk 5 için çalışmalara başlarız. Sözün bittiği yer sanırım burasıdır" dedi.

Yorumlar kapalı.