BU MAÇ BEYLERBEYİ’NDE ”O-Y-N-A-N-A-M-A-Z”

Abone Ol
Daha Fazla

Bu hafta lig’in 3.haftasında oynanacak olan Maltepespor – Beylerbeyispor müsabakası Maltepe Stadı’nın bakımda olması sebebiyle başka bir stadta oynanacak.

Maltepe Stadı’ndaki çimlendirme çalışmalarından dolayı sezonun ilk müsabakasını Beylerbeyi Stadı’nda oynayan Maltepespor bu hafta sonu kendi evinde oynanacak olan Beylerbeyispor müsabakasını da BEYLERBEYİ STADI’NDA OYNAMA KARARI almıştır.

Bu maç Beylerbeyi Stadı’nda oynanamaz. Maç kayıtlarında Maltepespor bu maçta ev sahibidir. Ev sahibi istediği bir stadyumda bu maçı oynayabilir.

Şimdi bu maçı Beylerbeyi Stadı’nda oynayacağım demek futbol gerçekleriyle örtüşmemektedir.

MALTEPESPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ,
MALTEPESPOR’UN HAK VE MENFAATLERİNİ GÖZETMEK ZORUNDADIR.

Maltepespor–Beylerbeyispor müsabakasını Beylerbeyi’nin saha ve seyircisi önünde oynama imkânı sunmak Beylerbeyispor’a bir psikolojik üstünlük sunar.

Beylerbeyi Stadı’nda bu maç oynanamaz. Orada alınacak her türlü saha içi skor ve saha dışı olayları tartışmaya açmak demektir.

Maltepespor Kulübü Beylerbeyispor Kulübü’nün hak ve menfaatlerini değil, Maltepespor’un hak ve menfaatlerini korumakla yükümlüdür.

Maltepespor nasıl olsa deplasmanda oynayacaktır. Beylerbeyi içinde bu maç deplasman maçıdır. Bu müsabakayı Maltepespor, Beylerbeyispor sahasının dışında başka bir yerde oynamalıdır. İstanbul Anadolu Yakası’nda Gebze ve Darıca dahil Maltepespor’un ayarlayamayacağı hiçbir stad yoktur.

Genel Kaptal Fatin Bey (Kartal Stadı)’nı,
Ercan Köymen (Halil İbrahim Salman) Pendik Stadı’nı,
Abdullah Efendiler (Gebze ve Darıca) Stadları’nı,
Zeki Şahin istediğimiz her stadyumda maç yapabilme imkanını sunabilirler. Maltepespor yönetimi bir müsabakanın saha ve seyirci faktörünün etkisini Beylerbeyispor lehine kullanamaz.

Bu maç Beylerbeyi’nde O-Y-N-A-N-A-M-A-Z!
Bizden söylemesi.
Saygılarımla.

Yorumlar kapalı.