Maltepespor’da Merak Edilenler

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepespor – Beylerbeyi maçında yaşananlar hala Maltepespor taraftarlarının hafızasından silinmezken, bu maçın ardından Maltepespor’da neler olacağı merakla bekleniyor.

BÜLENT TOPUZOĞLU
GERİ DÖNECEK Mİ?

Maltepespor Teknik Direktörü Bülent Topuzoğlu Beylerbeyi maçında Maltepe Belediye Başkanı Prof.Dr.Mustafa Zengin’in kendisi için sarfettiği söylemleri sonrasında çok sinirlenip arkasına bakmadan kulübü terk etmişti. Kulübe istifasını veren Topuzoğlu’nun sözleşmesi şu ana kadar fesh edilmedi.

Maltepespor Yönetim Kurulu futbolculara hocanızı geri getireceğiz, sizden önümüzdeki çok önemli iki maçtan galibiyetle ayrılmanızı istiyoruz sözleriyle futbolcuları motive etmişlerdi. Şimdi taraftarların merakla beklediği Bülent hoca ile temasa geçilip, tekrar takımın başına Topuzoğlu getirilecek mi?

BEĞENİLMEYEN ADAM EDİZ
ORHANGAZİ MAÇINDA ŞOV YAPTI

Geçen hafta Maltepespor – Beylerbeyi maçında çok kötü bir oyun sergileyerek, bazı kesimler tarafından eleştirilen ve hatta hakarete varan sözler ifade edilen Ediz, Orhangazi ile oynanan maçta muhteşem bir performans sergileyek kendisi için kötü konuşanlara da bir anlamda cevap vermiş oldu.

Ediz Orhangazi maçında 2 gol, 1 asist ve birde penaltı yaptırırak 3.Lig 3.Grup’ta maçın adamı oldu.
Beylerbeyi maçında kendisini eleştirenlerin Ediz’den ve takım arkadaşlarından özür dilemesi bekleniyor.

MALTEPESPOR’UN FLAŞ TRANSFERİ
FAHRİ’NİN AYAĞI KIRILDI

Maltepspor’un sezon öncesi büyük umutlarla transfer ettiği Fahri, Orhangazi maçında girdiği ikili mücadelede sert darbe alarak ayağı kırıldı. Maltepespor’un orta saha oyuncusu Fahri’nin ne zaman tekrar sahalara döneceği henüz netlik kazanmadı.

Yorumlar kapalı.