Deniz Baykal Beşiktaş ve Sarıyer’de

Abone Ol
Daha Fazla

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ile Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal’ı makamında ziyaret etti.

Deniz Baykal da Sarıyer’in İstanbul’un belirli ihtiyaçlarına cevap verebilecek çok özel bir diyar olduğunu belirterek, herkesin iş birliği halinde Sarıyer’i tarihi, kültürel ve doğal yapısını bozmadan koruması gerektiğini vurguladı.

Son seçimlerde İstanbul’da dört olan belediye sayılarını 12’ye çıkardıklarını ifade eden Baykal, ortaya çıkan tablonun herkesi çok mutlu ettiğini söyledi. Baykal, şöyle devam etti:

”Önemli bir sıçrama yaptık, bu bir gidişi ortaya koyuyor. Türkiye’nin nereye doğru yöneldiğini net bir şekilde gösterdi. İstanbul demek, Türkiye demek. İstanbul’da ortaya çıkan değişimin Türkiye bakımından çok büyük anlamı var. Bu sonuç sadece bizim değil, bütün Türkiye’nin umudunu artırdı, bu değişimi başarılı kılmak zorundayız.” dedi.

Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, CHP Genel Başkanı Baykal’a ilçesindeki çalışmaları aktardı.

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’a ziyaretleri sırasında;
Genel Başkan Yardımcısı Bihlun Tamaylıgil ve Yılmaz Ateş,
Genel Saymanı Mustafa Özyürek,
İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin,
İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen,
CHP MYK Üyesi Ali Kılıç,
Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk,
Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi,
Maltepe Belediye Başkanı Prof.Dr.Mustafa Zengin’de eşlik etti.

Bu arada Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ve sanatçı Mustafa Sağyaşar da Baykal’ın başkanlıkta bulunduğu sırada Ünal’ı ziyarete geldi.

Yorumlar kapalı.