Belediye İş Sendikası’ndan Ziyaret

Abone Ol
Daha Fazla

Türk-İş Sendikası İstanbul Anadolu Yakası 6 No’lu Şube Başkanı Hasan Koç ve sendika temsilcileri Olay Gazetesi’ni ziyaret ettiler.

Türk-İş Sendikası 6 No’lu şube Başkanı Hasan Koç Maltepe Belediyesi’nde sendika yeterliliği için yapılan çalışma sürecinin büyük bir olgunlukla geçtiğini söyleyerek bu süreçteki görev alan herkese aracılığınızla teşekkür ediyorum.

Bizim derdimiz işçilerimizin hak ve menfaatlerini korumaktır. Bu süreçte görev alan herkese teşekkür ederken, başta Maltepe Belediye Başkanı ve işçi dostu Prof.Dr.Mustafa Zengin’e müteşekkiriz. Belediye Başkanımız bu süreçte örgütlenme hakkına saygı göstermiş ve süreci demokratik olgunluk içerisinde geçmesini sağlamıştır” dedi.

Olay Gazetesi Yayın Yönetmeni Ahmet Tükek’te Disk ve Türk-İş arasında Maltepe Belediyesi’nde cereyan eden temsil hakkı sürecinde sendikaların örgütlenmesi ile ilgili hiçbir haber yapmayarak sürecin işçilerin arzu ettiği yönde sonuçlanmasına saygı göstermiştir. Bizim için esas olan işçilerin kazınımlarıdır. Kazananları tebrik ediyorum”dedi.

Yorumlar kapalı.