Başkan Erkoç ”Hedeflediğimiz Yere Geleceğiz”

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepespor Kulübü Başkanı Nuri ERKOÇ ”Maltepespor hedeflediği noktalara ulaşacaktır. Bu dönem ki yönetim kurulu üyelerimiz özveriyle ve iyi niyetle çalışmaktadırlar. Bazı elde olmayan nedenlerle kaybettiğimiz saha sonuçları nedeniyle klasmandaki yerimiz iyi değildir, ama maltepespor’un gidişi doğrudur, iyi yoldayız.

Bugüne kadar kulübün geçmiş dönem borçları ile ilgili pek çok ödeme yaptık. Bugünki takımında tüm giderlerini ve futbolcu alacaklarını tıkır tıkır ödüyoruz. Maltepe halkının özlediği Maltepespor’u Maltepe’ye kazandıracağız.

BELEDİYE BAŞKANIMIZA MİNNETTARIZ
Maltepespor yönetim kurulu en büyük desteği Maltepe Belediye Başkanı Prof.Dr.Mustafa Zengin’den görmektedir. Belediye Başkanımız Maltepespor’un ileri gitmesi için elinden gelen tüm imkanları seferber etmiştir. Biz Maltepespor yönetimi olarak belediye başkanımıza minnettarız.

SAHAMIZDA OYNAYAMAMAK BİZİM İÇİN DEZAVANTAJ
Maltepe Stadı’nın bakıma alınması ve çimlendirme çalışması sezon başına denk geldiği için Maltepespor gurbet kuşları gibi deplasmanlarda mücadele etmektedir. Ocak ayından itibaren Maltepe halkı ile Maltepespor’u Maltepe Stadı’nda buluşturacağız. Maltepe Stadı’nda oynamaya başladığımız günden itibaren Maltepespor gerçek gücünü gösterecektir.

BAŞARIYA MECBURUZ
10 yıllık aradan sonra tekrar Maltepespor başkanlığına gelmiş olmam Maltepe halkına olan minnet borcumdandır. Bu görevde başarıya mecburuz. Devre arasında ne yapılması gerekiyorsa onu yapacağız. Maltepespor Maltepe halkının gururu olacaktır. Bu yıldan itibaren Maltepespor amatör sporlarda da var olmaya başlayacaktır.

TEL ÖRGÜLERİ MALTEPE STADI’NDAN KALDIRACAĞIZ
Maltepe Stadı’nın taraftarlarımızla sahanın arasındaki tel örgüleri kaldırmayı planlıyoruz. Artık modern dünyada bizim taraftarlarımız müsabakaları tel örgüler arkasından izlemesin istiyoruz. Bunu başaracak gücümüz ve inancımız vardır. Maltepe seyirciside tel örgülerin arkasından maç izlemeyi hak etmiyor.

TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ BU İŞİ BAŞARACAKTIR
Maltepespor Teknik Direktörlük görevine getirdiğimiz Hasan Al’a inandık, dolayısıyla bizi başarıya inandırmış bir hoca olarak onunla yola devam edeceğiz. Kendisine tanıdığımız bu imkanı iyi değerlendirerek Maltepe’ye büyük başarılar getireceğine inanıyorum” dedi.

FUTBOLCULARIN KONAKLAMA SORUNUNU ÇÖZDÜK
Maltepespor futbolcularının evim, yuvam diyebileceği bir ortamın olmamasından büyük üzüntü duyuyordum. Futbolcularımızı bugüne kadar 5 yıldızlı otellerde konaklattık. Şehrin turizimcilerine sürekli bir yük yüklemek doğru değildi. Şimdi onlara stadyumumuzun üzerinde mütevazi bir konaklama alanı yaptık, çokta güzel oldu. Bundan sonraki süreçte tesisleşmeye büyük önem vereceğiz. Bu konuda Maltepe halkı olarak elele kolkola büyük sorunlarında üstesinden geleceğiz” dedi.

Yorumlar kapalı.