Trabzonlular’dan Tuğrul Pek’e Ziyaret

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Trabzonlular Derneği Başkanı Kamil Karabak ve Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcısı ve Maltepe ve Kartal’dan Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Tuğrul Pek’i makamında ziyaret ettiler.

Yeni bir yönetim oluşturduklarını ifade eden Maltepe Trabzonlular Derneği Başkanı Kamil Karabak "Kadromuza yeni arkadaşlarımızı dahil ettik. Sizin Maltepe’de İlçe Emniyet Müdürü olduğunuz dönemlerde başarılarınızdan gurur duyuyorduk, şimdi de İl Emniyet Müdürü Yardımcısı olarak Maltepe’yle ilgilenmeniz bizi daha da mutlu etmektedir" dedi.

Tuğrul Pek Trabzonlular Derneği’nin ziyaretinden çok mutlu olduğunu ve kendisininde Maltepe Trabzonlular Derneği’nin başarılı çalışmalarını da yakından takip ettiğini ifade etti.

Tuğrul Pek "İstanbul’un en başarılı ve en önemli derneklerinden biri olan Maltepe Trabzonlular Derneği’nin daha büyük çalışmalara imza atacağına inanıyorum" dedi.

Tuğrul Pek’i ziyaret eden yöneticiler arasında; (Başkan) Kamil Karabak, Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferşat Ayar, Nurettin Sevencan, Cevdet Abdikoğlu, Bilal Yeşilyurt, Dursun Ali Yıldız, Nuri Harputoğlu, Ümit Bahadır katıldılar.

Yorumlar kapalı.