İstanbul Pendik NEOMARİN Alışveriş Merkezi

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Krea’nın Eskişehir’den sonra ikinci AVM projesi olan NEOMARİN Pendik AVM hizmet veriyor.

Güçlü sermaye, global yatırımcı güvencesi ve deneyimli ekip avantajlarına sahip olan Krea Grup, İstanbul’un Asya tarafındaki gelişen bölgesi Pendik’te ”Yeni Nesil AVM” formatında projelendirdiği bu yatırımını da tamamladı.

Krea’nın 2. AVM yatırımı olan NeoMarin Pendik AVM’de tam 81.500 m2 kapalı alan mevcut. Bunun 36.000 m2’si projede kiralanabilir olarak ayrılmıştı ve %80’i kiralandı. NeoMarin’de toplam 140 mağaza yer alıyor. Aynı zamanda 1.250 adet araca aynı anda otopark imkanı da mevcut.
Arsa değeri hariç 80 milyon dolarlık bir yatırımı programına uygun olarak gecikmeksizin tamamlayan Krea Grup Başkanı (CEO) Hakan Kodal ”Uzun vadeli düşünen global yatırımcı kimliğimiz güçlü sermaye yapımız çok deneyimli ekibimiz, grup içindeki entegrasyon ve vizyonumuz bizi başarılı yapıyor.” dedi.

Krea Grup; bünyesindeki Krea Gayrimenkul Varlık Geliştirme, Bosphorus Gayrimenkul Fonu, Reval Alışveriş Merkezi Yönetimi ve Kiralama şirketleriyle, Merrill Lynch GPI’nin iş ortağı olarak bugüne kadar yatırım toplamı 1 milyar doları bulan 6 projeye imza attı: Neo AVM Eskişehir, NeoMarin Pendik AVM, NeoCity Bahçeşehir -Esenyurt, NeoCity Adapazarı, L’ist İstinye Suites ve Güney Bölgesi Golf Resort Projesi.

Dünya çapında etkin bir yayın olan Euromoney dergisinin Liquid ödüllerini 2007 ve 2008’de kazanan Krea Grup; global krizin ve etkilerinin kırılma noktasına yaklaştığını da belirtiyor.

AVM’de mevcut büyük mağazalar olarak Carrefoursa, Teknosa, Bimeks başta olmak üzere LC Waikiki, Flo, Toyiki, Deichmann dikkat çekiyor. Ayrıca Türkiye’de ilk defa Max Fashions mağazası da NeoMarin’de.

Ayrıca, tekstilden lezzet köşelerine, eczaneden optik mağazalarına, banka şubelerine kadar pek çok marka NeoMarin’de ziyaretçisiyle buluşacak.
Hergün sabah 06:00’dan itibaren toplam 1500 kişi bu yeni nesil AVM’de hayatı başlatmak için çalışmaya başlıyor… ta ki gece 24:00’a kadar, hergün.

NeoMarin saat 10:00 ile 22:00 arasında başta çocuklarıyla aileleri, gençleri ve iş çevrelerinden binlerce kişiyi ağırlayacak.

Çok Farklı Eğlence Alanı…
Safari Park, yaklaşık 3.000 m2lik alanda ileri teknoloji ile planlanmış su ve ışık oyunları, 17 m yükseklikteki su duvarı ve şelaleleri, 160.000 kristalden oluşan Yaşayan Kristaller Meydanı ve 400 adet el yapımı özel cam Martı Galerisi ile adeta cazibe merkezi.

NeoMarin’de Ziyaretçileriyle Buluşan Markalar;
Akbank, Ali Gür Kuaför, Altın Lale, Altınbaş, Arow, Aslı Börek, Assos, Atasay, Atasun Optik, Avea, Aysira Gelinlik, Barnies Cafe, Bay Bay Çanta, Bek Tobacco, Bernardo, Bilakis, Bimeks, Blue Key, Burger King, Car Wax, Carrefoursa, Collins, Çiğköftem, Çook Şeker, Çocuk Kuaförü – Toyiki, Daily Fresh, Değirmen, Deichmann, Dr. Nature, Dryman, Dufy, Edirne Kırkpınar Lokantası, Ekmekiçi, Esentepe Köftecisi, Euromoda, Flo, Frutto Del Mondo, Golden Shop, G-Lingerie, Göz Grup, Greyder, Gusto, Gülaylar Altın,irmen, Deichmann, Dr. Nature, Dryman, Dufy, Edirne Kırkpınar Lokantası, Ekmekiçi, Esentepe Köftecisi, Euromoda, Flo, G-Lingerie, Göz Grup, Greyder, Gusto, Gülaylar Altın, Gültekin Ayakkabı, Günaydın, Hacıoğlu, Havan Restaurant, Hd Döner – Hd İskender, Hit House/Jumbo, Kayseri Mutfağı, Key House, Konyalı Saat, Köfteci Ramiz, Krc, Kumpirbox, Lc Waikiki, Look Me, Mado, Magiss, Majestik, Mater, Max Fashions, Mevlana, Meydan Outdoor, Ne Şeker, NeoMarin Eczanesi, New Franks, Nike, Nike GM, Opmar Optik, Pet Shop, Popeye,Ramiz Köfte, Rodin Hills, Saat&Saat, Safari Park, Safran, Samsung, Sanbe, Sbarro, Sette, Siemens,Silver&Stone, Sırma, Simit Sarayı, Sony, Sunman Lostra, Şakka, Şampiyon Kokoreç, Tabuu, Tchibo, Tefal,Tekin Acar, Teknosa, Terzi, Tiffany, Turkcell, Ttnet, Vakıfbank Atm, Vestel, Vodafone, Watsons.

Ayrıca NeoMarin, deniz ve su sporları kültürünün her yaşa dönük olarak geliştirilmesi konusunda da köprü görevini üstlenmeye kararlı. Bu konuda ilk adım proje, dalgıç ve fotoğraf sanatçısı Alptekin Baloğlu’nun farklı yorumlarıyla Boğaziçi görüntüleri, konulu fotoğraf sergisi. Bu sergi iki ay süreyle NeoMarin ziyaretçilerine açık olacak.

Yorumlar kapalı.