Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi

Abone Ol
Daha Fazla

Rönesans alışveriş merkezleri tarafından Ankara ‘ da hizmete sunulan Opitmum Outletve eğlence merkezi ‘ nin ikincisi 27 Kasım 2008 tarihinde Göztepe E5 Karayolu üzerinde açıldı .

Anadolu yakasının merkezinde olan Optimum Kadıköy , Outlet konseptini şehrin merkezine getirirken , Anadolu yakasında bir ilk olan 541m2 büyüklükteki buz pisti ile rakipleri arasında fark yarattı .

Gaziantep , İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok iline Optimum outlet kopnseptini götürecek olan Rönesans’ın 22 Kasım 2007 ‘ de inşaatına başladığı Optimum Kadıköy 160 milyon dolar’a mal oldu . İnşaat alanı 136.000 m2 olan Optimum ‘ un , kiralanabilir alanı 46.000 m2 ‘dir .

Optimum Outlet ve eğlence Merkezi Kadıköy , Anadolu yakasının kalbi Kadıköy’de yılda yaklaşık 15 milyon ziyaretçiye hizmet vermeyi hedefliyor . Çağdaş ve sıcak mekanları ile sosyal kent yaşamını yeniden yorumlayan merkez , diğer outletlerden farklı olarak outlet konseptini şehrin merkezine yani ayağınıza getirerek , alışveriş alışkanlıklarınızı değiştirecek .

Mağaza kiralaması Jones Lang LaSalle Türkiye tarafından yapılan Optimum Kadıköy’ ün kiralama çalışmaları , perakendicilerin yoğun talepleri neticesinde kısa zamanda tamamlandı .

Toplam 163 mağazayla hizmet veren merkez ‘ de ; Migros , Koçtaş , Mediamarkt , Beymen , vakko , park bravo , LCW , YKM , Mudo , Mango , Boyner gibi türkiye’nin ve dünyanın en önemli markalarının yeni sezon ve outlet ürünleri yer alıyor . Mağaza karması ile fark yaratan Optimum Kadıköy , kadın , erkek hazır giyim , kişisel bakım , ev tekstili , elektronik , aksesuar ve Hediyelik eşya mağazalarıyla sadece alışverişin değil; bulunduğu lokasyonda tek olma özelliği taşıyan 541m2 lik buz pisti , eğlence Merkezi ve tasarımından düzenlemesine kadar farklı konumlandırılan ve gün ışığından en çok yararlanan 2500 oturma kapasiteli foodcourt katıyla eğlencenin de aranılan adresi olacak.

İstanbul anadolu yakasının kalbinde konumlandırılan Optimum’a ulaşım da çok rahat . E-5 karayolu üzerinde bulunması , Anadolu yakasının en gelişmiş ilçelerinden Kadıköy’de olması , yapılmakta olan metroya yakınlığı , 1600 araçlık ücretsiz otoparkı ve vale hizmetiyle merkez , geniş bir hedef kitle için önemli bir çekim Merkezi .

Çocuğunmu var huzurun var !! İstanbul Optimum Outlet AVM de Şubat 2009 da faaliyete başlayan SIHIRLI ELLER COCUK KULÜBÜ Türkiye ‘ de ilk olanbu uygulamayla Optimum’da hayat buluyor . Anne, Babalar güzel bir ortamda rahat bir alışverişin keyfini yaşarken, çocuklarının bakımını ve mutluluğunu bizler sağlamaktayız.Aileler bizlere en değerli varlıklarını emanet ettiklerinde, gözleri arkada kalmaksızın rahat ve huzurlu bir alışverişin keyfini doyasıya yaşayabiliyorlar.

Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi Tel: 0216 664 14 14 – Fax: 0216 664 14 28
www.optimumoutlet.com – İstiklal sok. 10/4 Yenisahra-Kadıköy/ istanbul

Yorumlar kapalı.