Yalıspor Voleybol’da Namağlup Şampiyon

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Yalıspor Yıldız A Kız Voleybol Takımı grubunda namağlup şampiyon olarak play-off’a yükseldiler.

Dün Üsküdar Burhan Felek Spor Salonu’nda son maçında 3-0 kazanan filenin sultanları namağlup şampiyon olarak play-off’a çıktılar.

MALTEPE’YE BAYRAM HEDİYESİ
Yalıspor Kız Voleybol takımının namağlup şampiyon olarak play-off’a yükselmesi büyük sevinçle karşılandı. Şampiyon voleybolcu kızlar bu şampiyonluğumuz Maltepe halkına bayram hediyemizdir. Playoff’ta da aynı başarıları tekrarlayarak Maltepe halkına büyük şampiyonluklar hediye etmek istiyoruz dediler.

Şampiyonların Hocası Gürkan Kıloğlu Olay Gazetesi’ne yaptığı açıklamada şunları söyledi.

Kıloğlu ”HAYATIMIN EN MUTLU GÜNÜ”
Yalıspor Kız Voleybol takımı antrenörü Gürkan Kıloğlu ”TAbiki ben hoca olarak çok gururluyum, başarının %50’si disipline %50’side yaptığımız idmanlara borçluyum, takımımız İstanbul ligini sallamaktadır. Bu başarılarda ben ve sporcularıma destek veren Maltepe Yalıspor yönetim ve idarecileri Ersan Büyükpolat ve Yaşar Değirmenci, Yaz kampında bize destek veren Alpaslan Gökkuş ve bütün maddi olanakların sunan Hüseyin Koca’ya teşekkürlerimi bir borç bilirim. Hedefimiz play-off’ta ilk dörde girip Maltepe’yi Türkiye şampiyonasında temsil etmektir. Gelecek vaadeden Maltepeli sporcularımız büyük başarı örneği göstermiş olup, çocuklarımıza yürekten teşekkür ederim.

Ayrıca şu ana kadar medya gurubunda bizden desteklerini esirgemeyen, idmanlar dahil gelip maçlarımızı izleyen ve bizi yakından takip eden ve İstanbul’a sesimizi duyuran Olay Gazetesi’ne ve sahibi Ahmet Tükek’e teşekkürlerimi bir borç bilirim.” dedi.

Yorumlar kapalı.