SSK Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Abone Ol
Daha Fazla

37 yıldır sağlık sektörüne hizmet veren İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin ikinci semt polikliniği olan Çamlıca Semt Polikliniği gerçekleştirilen bir tören ile açıldı.

Kısıklı Mahallesi Ferah Caddesi No:40’ta hizmet verecek olan polikliniğin açılışına, İstanbul İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali İhsan Dokucu, Üsküdar Kaymakamı İzzettin Küçük, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, İl Sağlık Müdür Yardımcıları, çeşitli hastanelerin Başhekimleri, Göztepe Hastanesi Klinik Şefleri ile Doktorlar ve Göztepe Hastanesi personelleri katıldı.

Çamlıca Mahallesi sakinlerinin Semt Polikliniği’nin açılmasından dolayı çok mutlu oldukları ve törene büyük ilgi gösterdikleri gözlendi.

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin kendi imkânları ve teknik ekibinin fedakâr çalışmaları ile gerçekleştirildiği’ni belirterek, Çamlıca Semt Polikliniği’nin yapılmasında emeği geçen tüm personele teşekkür etti ve vatandaşlara hayırlı olmasını diledi.

İstanbul İl sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali İhsan Dokucu Göztepe Hastanesi’nin en az 800 yataklı yeni bir hastane binasına kavuşabilmesi için gerekli çalışmaların yapıldığı’nı belirterek teşekkür etti.

Üsküdar Kaymakamı İzzettin Küçük’de Semt Polikliniği için Göztepe Hastanesi’ne teşekkür etti. Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara’da Üsküdar Belediye sınırları içinde açılan poliklinik için emeği geçenlere teşekkür etti.

SSK KADIKÖY RANDEVU TEL: 0216 418 51 50

SB İst Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Merkez)
Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Kadıköy / İST Telefon: 0216 566 40 00

SB İst Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merdivenköy Polikliniği
Ressam Salih Ermez Cad. Kadıköy / İST Telefon: 0216 566 66 00

SB İst Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadıköy Semt Polikliniği
Altıyol Kuşdili Cad. No: 41 Kadıköy Semt Polikliniği Kadıköy / İST Telefon: 0216 349 79 12

Yorumlar kapalı.