10ocakçalışangazeteciler

Ahmet Baykan gazetecileri unutmadı

Abone Ol
Daha Fazla

Cumhur İttifakının Maltepe Belediye Başkan adayı Ahmet Baykan, 10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle Maltepe’de bulunan Şato Cafe&Restaurant’ta düzenlediği kahvaltı ile gazetecilerle bir araya geldi.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın başkan adayı olarak belirlenen Ahmet Baykam, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Erikçi ve MHP Maltepe İlçe Başkanı Mesut Kamburoğlu’nun da katıldığı kahvaltıda gazetecilerle sohbet etti.

Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Erikçi yaptığı açıklamada; Gazetecilik gerçekte muhalifliktir, gününüzü kutluyorum diyen Erikçi, “Maltepe de Cumhur İttifakı’nın adayı olarak, deneyimli, Maltepe’nin abisi Ahmet Baykan belirlenmiştir. Kendisini kutluyor ve başarılar diliyorum. Maltepe de Cumhur İttifakı başarılı olacaktır. Biz Maltepe de ki beş yıla ‘Fetret devri’ diyoruz ve bu devir son bulacaktır.” dedi.

Yerel basın holding medyasından farklıdır. Yerel basın da daha özgür hareket eden, daha haysiyetli davranan gazeteciler var. Bu hassasiyeti her zaman koruyarak bizi de denetlemeli, doğru olanı okuyucularınızla paylaşmalı, yönetenleri uyarmanızı bekleriz” dedi.

Yorumlar kapalı.