ahmet cin teşkilat

Ahmet Cin’den Gönül Seferberliği

Abone Ol
Daha Fazla

AK Parti’nin Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, “Gönül Seferberliği” sloganıyla çalışmalarına başladı. Adaylığı açıklandığı ilk gün AK Parti Pendik ilçe başkanlığını ziyaret eden Ahmet Cin “Gönül Seferberliği” sloganıyla gece gündüz demeden çalışacağını ifade etti. Daha sonra Pendik Belediyesini ziyaret eden Ahmet Cin “Pendik’e kattığı eserlerden dolayı mevcut belediye başkanı Dr. Salih Kenan Şahin’e teşekkür etti. Daha sonra belediye meclis toplantısına katılan Ahmet Cin meclis toplantısı ardından meclis üyeleriyle bir süre sohbet etti.

“Tevazu, Samimiyet ve Gayretle Önce Memleket”
AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, seçim çalışmaları kapsamında mahallelerde vatandaşlarla bir araya geldi. Tevazu, samimiyet ve gayretle önce memleket diyerek gönül belediyeciliği ilkesiyle cadde cadde, sokak sokak, kapı kapı gezerek gönül seferberliği yapacağını ifade etti. Mahallelilerin taleplerini dinleyen Ahmet Cin, bu taleplere cevap vermek için seferdeyiz ifadelerinde bulundu.

“Birlikte çalışarak birlikte başaracağız”
AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin “Ak Parti’yi Ak Parti yapan inancımız, fedakarlığımız ve hizmetlerimiz hep dimdik ayakta kaldı. Dava şuurlarıyla, çalışkanlıklarıyla heyecanımızı daha da yukarıya taşıyarak tevazu, samimiyet, gayret ile 31 Mart’a hazırız. Gece gündüz demeden hep birlikte çalışarak birlikte başaracağız” ifadelerini kullandı.

Yorumlar kapalı.