ahmet-köşe

Ahmet Hakan Coşkun

Abone Ol
Daha Fazla

Ahmet Hakan Coşkun, Hürriyet Gazetesi’nde gazetecilik yapmaya çalışan, en önemli özelliği de tarafsızlık çabasında olan bir gazeteci.

Kanal 7’de İskele Sancak programı ile tanıdığımız Ahmet Hakan Coşkun’a bugün yapılan saldırıyı öncelikle şiddetle, nefretle kınıyorum.

Ahmet Hakan Coşkun, İmam Hatip lisesi mezunu, dini değerleri güçlü bir insandır. Seversiniz, sevmezsiniz. Onun elinde tuttuğu tek arguman fikirleridir. Fikirlerin karşılığı da fikir olmalıdır.

Ahmet Hakan Coşkun fikirleri ile sizleri kızdırmış, öfkelendirmiş ve hatta çıldırtmış olabilir. Böyle bir halde bile Ahmet Hakan’ın karşısında fikri olanlar konuşmalıdır.

Eli sopalı, kiralık insanları karşısına dikmek demokrasi, hukuk, insanlık ile bağdaştırılamaz. Hele hele delikanlılık ve mertlik argumanında 1 kişiye karşı 4 kişi asla kabul edilemez.

Saldırganlar bunu perdelemek için trafik tartışmasına hatta anamıza, avradımıza küfür etti diyebilirler. Ortada bir gerçek var ki; bir gazeteci şiddet kullanılarak pazifize edilmek isteniyor.

Oysa fikirler tartışılmalı, biraz da hoşgörü olmalı.

Hepsi bu kadar…

Ahmet Hakan Coşkun’a geçmiş olsun diyor, esenlikler sunuyorum.

Yorumlar kapalı.