akpartimaltepe

AK Parti Maltepe’de sevgi yürüyüşü düzenledi

Abone Ol
Daha Fazla

AK Parti Maltepe İlçe Teşkilatı önünde başlayan sevgi yürüyüşü Maltepe meydanında sona erdi. Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Fatma Varank ve çok sayıda teşkilat mensubunun katıldığı sevgi yürüyüşü Maltepe Meydanı AK Nokta önünde Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin konuşması ardından son buldu.

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Maltepe’de partililere ve vatandaşlara yaptığı konuşmada muhalefete yüklendi. Güllüce, “Dünyada havaalanlarımızı ve gelişmemizi engellemeye çalışan ülkelere sesleniyorum. Bizi dize getiremezsiniz, tek tek değil,topunuz gelin, Hepiniz Gelin, onunuz gelin” diye konuştu.

Türkiye’de ne yapacağını söyleyen bir siyasetle muhatap oluyor musunuz? Evet. Sadece çamur atmak, karşı tarafa hakaret etmek, sadece karşı tarafı kötülemek. Peki sen ne yapacaksın kardeşim? ‘Ben geldim mi boğaz köprüsünü engelleyeceğim’, ‘Ben geldim mi havaalanını yaptırmayacağım’. Yani projesi, projeleri engellemek. Projesi, projeleri engellemek olan bir siyasetin bu ülkeye ne kadar hayrı olabilir?” dedi.

‘BİZİ DİZE GETİREMEZSİNİZ’
Konuşmasında meydanda toplanan kalabalığa seslenen Bakan Güllüce, “Ey benim vatandaşlarım. Dev gibi bir ülke oluyoruz, Allah’ın izniyle. Dev gibi bir milletiz zaten. Çok gelişen, kalkınan bir ülkeyiz ve bütün dünya mazlumlarına, yoksullarına ağabeylik yapıyoruz. Dünyada havaalanlarımızı ve gelişmemizi engellemeye çalışan ülkelere sesleniyorum; Bizi ayağımızda çarık yokken dize getiremediniz. Biz 76 milyonuz. Kendi teknolojisini yapan bir ülke olduk. Mühendislerimiz, profesörlerimiz var, gençlerimiz, liderimiz var. Analarımız, Anadolu mayamız var. Bizi dize getiremezsiniz. Bu ruhla, bu mayayla herkes çalışmalı, herkes koşmalı. Daha fazla gayret, daha fazla çalışma, üretim ve zenginlikle biz bu milleti uçurmalıyız” ifadelerini kullandı.

TOPUNUZ GELSİN
Bakan Güllüce, konuşmasında muhalefete de sert sözlerle yüklendi. “Neymiş efendim , HDP barajı geçerse şöyle olurmuş geçmez ise şöyle olurmuş, geçse ne olur geçmese ne olur, topunuz gelin, üçünüz gelin, beşiniz gelin,onunuz birden gelin.”diye seslendi.

ak parti maltepe sevgi yürüyüşü (1)

ak parti maltepe sevgi yürüyüşü (2)

ak parti maltepe sevgi yürüyüşü (3)

ak parti maltepe sevgi yürüyüşü (4)

ak parti maltepe sevgi yürüyüşü (5)

ak parti maltepe sevgi yürüyüşü (6)

ak parti maltepe sevgi yürüyüşü (7)

ak parti maltepe sevgi yürüyüşü (8)

ak parti maltepe sevgi yürüyüşü (9)

ak parti maltepe sevgi yürüyüşü (10)

ak parti maltepe sevgi yürüyüşü (11)

ak parti maltepe sevgi yürüyüşü (12)

ak parti maltepe sevgi yürüyüşü (13)

ak parti maltepe sevgi yürüyüşü (14)

ak parti maltepe sevgi yürüyüşü (15)

ak parti maltepe sevgi yürüyüşü (16)

ak parti maltepe sevgi yürüyüşü (17)

ak parti maltepe sevgi yürüyüşü (18)

ak parti maltepe sevgi yürüyüşü (19)

ak parti maltepe sevgi yürüyüşü (20)

ak parti maltepe sevgi yürüyüşü (21)

Yorumlar kapalı.