DSCF4507

AK Parti Maltepe’den vefa iftarı

Abone Ol
Daha Fazla

AK Parti Maltepe İlçe Teşkilatı Av. Ümit Çoban başkanlığında her sene düzenlenen geleneksel AK Parti Vefa İftarı düzenledi.

İdealtepe’de bulunan 50. yıl parkında düzenlenen vefa iftarına katılım oldukça yoğundu. Geçmişten bugüne partinin her kademesinde çalışan teşkilat mensuplarına verilen iftar programına AK Parti İstanbul Milletvekilleri Erol Kaya, Hüseyin Yayman, Hasan Sert, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Özlem Öztekin Vural, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Erdoğan, AK Parti Maltepe kurucu ilçe başkanı Av. Adem Göktaş, Maltepe Belediye Meclis Üyeleri, mahalle teşkilatları, gençlik kolları, kadın kolları ve partililer katıldı.

AK Parti Maltepe Vefa iftarının açılış konuşmasını yapan AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Av. Ümit Çoban şunları söyledi.

3 Kasım’dan bugüne yaptığınız çalışmalara teşekkür ederiz
Türkiye Cumhuriyetinin Güçlü, zengin etkin bir devlet olmasını hedeflediniz. Büyük Türkiye davamız, kalp bağımlılığınız, sabır ve tahammül azminiz ve yaptığınız cansiperhane çalışmalar neticesinde yükseldi. 3 Temmuz’dan bu güne yapmış olduğunuz çalışmalar dolayısıyla, göstermiş olduğunuz gayretler neticesinde hepinize teşekkür ederim.

Tecrübelerden istifade edelim, uyarıları dikkate alalım
Genel başkanımız Ahmet Davutoğlu önderliğinde, sizin gayretli çalışmalarınızla birlikte daha nice başarılara hep beraber imza atacağız. Aramızdaki kardeşlik bağlarını arttıralım, tecrübelerden istifade edelim, uyarıları dikkate alalım, birbirimizi yüceltelim. Bu vesileyle Türkiye’nin aydınlık yarınlarına olan inancınız ve gösterdiğiniz üstün gayret ve çalışmalar için her bir teşkilat mensubumuza teşekkür eder size, ailenize huzur, sağlık ve esenlikler temenni ederim” ifadelerini kullandı.

DSCF4502

DSCF4526

DSCF4524

DSCF4521

DSCF4520

DSCF4516

DSCF4515

DSCF4514

DSCF4508

DSCF4507

DSCF4505

DSCF4535

DSCF4532

DSCF4527

Yorumlar kapalı.