dündenbugüne1

AK Parti MHP El Ele Maltepe’de gövde gösterisi yaptı

Abone Ol
Daha Fazla

AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi Maltepe’de gövde gösterisi yaptı. Yaklaşık 1500 kişinin katıldığı Grand Vizyon salonunda yemekli toplantı adeta gövde gösterisine döndü. AK Parti’den Genel Başkan Yardımcısı düzeyinde yöneticiler katılırken, Programa; Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, Milletvekili Mustafa Ataş, Erol Kaya, Osman Boyraz, Fatih Süleyman Denizolgun, Cumhur İttifakı Maltepe Belediye Başkan Adayı Ahmet Baykan, MHP İlçe Başkanı Mesut Kamburoğlu ile birlikte; Önceki Dönem İlçe Başkanları,Yöneticiler, Gençlik Kolları, Kadın Kolları, Meclis Üyeleri, Mahalle Başkanları ve teşkilat mensupları katıldılar.

Ak Parti Maltepe İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği “Dünden Bugüne Teşkilat Buluşması” toplantısı AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Erol Kaya “Bir olmaya, birlik olmaya, ülkemizin menfaati için Cumhur İttifakına destek olmak için söz istedi. Kapı kapı dolaşıp Cumhur İttifakı Adayı Ahmet Baykan için destek isteyeceğiz” şeklinde konuştu.

MHP Maltepe Belediye Başkan Adayı (Cumhur İttifakı Adayı) Ahmet Baykan “Tüm teşkilatlara and olsun ki bu zaferi Cumhur İttifakı ile taçlandıracağız. Biz Maltepe’nin yarınlarını inşa edeceğiz. Bunları insanlara anlatmak zorundayız. Hakkaniyetli olacağız, adil olacağız. Maltepe’ye hizmet getireceğiz. Ben bu yükün altında ezilmeyeceğim. Hepimizin başı dik, Maltepe’ye hizmet edeceğiz.

Hacıbektaş neyse Yunus odur. Hacı Bayram Veli neyse Hacı Bektaş odur. Hizmetten başka hiç bir meselemiz yok. Gönüllerimizi birleştirip tek yürek olacağız. Maltepe’nin tüm seçmenlerinin gönlünü inşa edelim. O parti, bu parti yok, Maltepeli var. Birlikte, birbirimize hoş görü içerisinde davranarak Maltepe’de seçimi kazanacağız” şeklinde konuştu.

Yorumlar kapalı.