DSCF9080 copy

AK Parti STK’lar ile iftarda buluştu

Abone Ol
Daha Fazla

AK Parti Maltepe İlçe Teşkilatı, Maltepe’deki sivil toplum kuruluşları ile iftarda buluştu. Aydınevler’de bulunan İntiba Et Restaurant’da düzenlenen iftar programına İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir, dernek ve vakıf temsilcileri, mahalle muhtarları, basın mensupları yanı sıra partililer katıldı.

AK Parti Maltepe Halkla İlişkiler Başkanı Yılmaz Erten Kotil’in sunuculuğunu yaptığı iftar programında konuşmasını yapan AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Av. Ümit Çoban şunları söyledi.

Hepimiz Maltepeliyiz
Hepimiz Maltepe’de yaşıyoruz. Hepimiz belli bir kesimi temsil ediyoruz. Hepimizin belli imkanları var, hepimiz zaman zaman sıkıntılar yaşıyoruz. Hepimiz siyasi düşünce, etnik köken, meshebi grup, coğrafi bölge gibi bizleri ayrıştıracak, bizi dışlayacak, bizi ötekileştirecek etkenleri bir tarafa bırakmalı, birbirimize destek olmalıyız. Sorunlarımızı beraberce çözebilmeliyiz. Biz hepimiz Maltepeliyiz. İçerisinde bulunduğumuz görevler gelip geçicidir. Her birimiz görev yaptığımız vakfa, derneğe, mahalleye, birime karşı hoş bir seda bırakabilirsek ne mutlu bize. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür eder, yaklaşan Ramazan Bayramınızı da tebrik ederim” ifadelerini kullandı.

DSCF9071 copy

DSCF9076 copy

DSCF9078 copy

DSCF9080 copy

DSCF9081 copy

DSCF9082 copy

DSCF9084 copy

Yorumlar kapalı.