1007

Ak Parti Ümraniye İlçe Başkanı İstifa etti

Abone Ol
Daha Fazla

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Sedat Enver Çakıroğlu yönetim kuruluna gönderdiği mektup ile istifa etti. Bayramın ilk günü istifa eden Çakıroğlu’nun sabah saatlerinle AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş ve İstanbul Milletvekili Hasan Sert’in de katıldığı bayramlaşma töreninden sonra istifa dilekçesini sundu.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Sedat Enver Çakıroğlu’nun istifa mektubu;

“Ümraniye’mizde, son zamanlarda teşkilatımızda yaşanan olumsuzluklar nedeniyle teşkilatımızın daha fazla zarar görmemesi için 2014 yılından beri yürüttüğüm Ak Parti İlçe Başkanlığı’ndan istifa ediyorum.

Bizi bu sürece götüren sebepleri Ümraniye teşkilatımız çok iyi biliyor o yüzden fazla açıklamaya gerek olmadığını düşünüyorum.

Yaşadığımız süreçte ortaya koyduğumuz tavır, inandığımız doğrulara sahip çıkma amacından başka bir şey değildi. Aynı zaman dilimine geri dönsem yine aynı tavrı gösteririm.

Bu süreçte kişisel hırslarına boyun eğmeyen, gücün karşısında eğilmeyen, hak ve hakikatin yanında duran tüm arkadaşlarıma en kalbi duygularla teşekkür ediyorum.

Kişisel hırsları, kaprisleri, egoları ve oyunlarıyla Ümraniye’ye fitne sokanları ve onlara menfaatleri doğrultusunda destek verenleri de Allah’a havale ediyorum.

Bütün arkadaşlarımdan haklarını helal etmelerini rica ediyorum. Hakkınızı helal edin.

Doğruluk sonsuzluğun güneşidir. ‘Nasıl olsa doğar’ diyor hepinize saygılarımı sunuyorum.”

“Enver Sedat Çakıroğlu”

Yorumlar kapalı.