osman maltepe (6)

AK Partili Adaylar Maltepe sahile çıkartma yaptı

Abone Ol
Daha Fazla

AK Parti Milletvekili adayları sabahın erken saatlerinde Maltepe sahildeki miting alanına gelerek incelemede bulundu. Yarın yapılacak Büyük İstanbul Mitingi öncesi hazırlanan alana AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci’nin yanı sıra AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Av. Ümit Çoban, AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayları Osman Boyraz, Hulisi Şentürk, Adem Sefer, Ravza Kavakçı Kan, Coşkun Koç, Mustafa Özmen, Mustafa Demiral ve çok sayıda partili katıldı. Burada çalışmalar hakkında bilgi alan milletvekili adayları, bir süre AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci ile sohbet etti. Daha sonra alandan ayrılan milletvekili adayları sahilde bir süre koştu.

Bando eşliğinde koşu
Milletvekili adaylarının bu koşusuna bando takımı da eşlik etti. Yaklaşık yarım saat süren koşu sırasında renkli görüntüler oluştu. Koşunun ardından sahilde oturan vatandaşlara yönelen milletvekili adayları, vatandaşlarla sohbet etti.

Osman Boyraz “2 Milyon insanımızın katılacağı büyük bir miting yapacağız”
Maltepe sahilinde yapılan koşunun ardından konuşan AK Parti Milletvekili Adayı Osman Boyraz, yarın 2 milyon kişinin katılımı ile büyük bir miting yapacaklarını söyledi. Boyraz, “Bütün İstanbul milletvekili adaylarımızla bir farkındalık oluşturmak adına sportif bir eylemi hep birlikte beraber yapıyoruz. Maltepe sahilde bu gördüğümüz alanda yarın inşallah en az 2 milyon insanımızın katılımı ile büyük bir miting yapacağız. Hem miting alanını yerinde görmek, eksiklikleri gidermek anlamında belediye başkanlarımız ve milletvekili adaylarımızla, biraz önce de il başkanımız da geldi. Hem de sahilde spor anlamında bir koşu yapıp hem vatandaşlarımızla hemhal olmak hem de onlarla beraber hareket etmek için bugün güzel bir organizasyon düzenledik” şeklinde konuştu.

osman maltepe (1)

osman maltepe (2)

osman maltepe (3)

osman maltepe (4)

osman maltepe (5)

osman maltepe (6)

osman maltepe (7)

osman maltepe (8)

osman maltepe (9)

osman maltepe (10)

osman maltepe (11)

Yorumlar kapalı.