FAİKIŞIK

AK Parti’nin Parlayan IŞIK’ı Faik Işık

Abone Ol
Daha Fazla

AK Parti’nin 1. Bölge’deki paryalan ışığı olan Faik Işık, arazi çalışmaları ve teşkilatlara verdiği önem ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Seçmenlerin sempati ile yaklaştıkları Faik Işık, teşkilatların da gözdesi oldu. Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Faik Işık, yaptığı organizasyonlar ile hem teşkilatların hem de vatandaşların ilgi odağı oldu.

İstanbul’un fethinin 562. yılı münasebeti nedeniyle AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Avukat Faik Işık tarafından Maltepe Gençlik Şöleni düzenlendi.

Faik Işık horon tepti
AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Faik Işık, konuşmasının ardından vatandaşların ısrarı üzerine horon tepti. Faik Işık’ın horon tepmesini gören vatandaşlar bu anları fotoğraf ve videolar ile kayıt etti.

Gençlik şölenine katılan sanatçı İsmail Türüt, gençleri doyasıya eğlendirdi. Horonlar, halaylar, türküler ile dolayısa eğlenen Maltepe’liler program bitiminde İsmail Türüt ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Meşale şov ve havai fişek gösterileri ile birlikte sahneye çıkan Faik Işık “9 seçimdir kaybetmeyen AK Parti, 10. seçimin de kazananı olacaktır” ifadelerini kullandı ve sözlerini şöyle sürdürdü.

Koalisyonun karşısında dimdik duran sizleri saygı ile selamlıyorum. AK Parti sadece bir siyasal parti değil. Bir kardeşlik, bir dostluk, ölüsünde dirisinde, nikahında, hastalığında birbirini düşünen bir kardeşler topluluğu.

AK Parti 8 Haziran’da yeniden iktidar olacaktır
9 kere seçime girip 9’undan da birinci çıktık. 10. seçimden de birinci çıkacağız. Seçim bürolarımıza saldırıyorlar, afişlerimizi yırtıyorlar. Sokakta gezerken çirkin sözler söylüyorlar. Bizim hiçkimseye yapmadığımız ve yapmayacağımız tarzda insanlarımıza saldırıyorlar. Maltepe bundan 2 defa nasibini aldı. Bayraklarımızı kesiyorlar. Daha henüz iktidar olmaksızın içlerindeki kin ve nefreti hangi yolla göstermek mümkünse bununla gösteriyorlar. Biz gittiğimiz yerlerde çikolatalarımızı alıp standlarına giderek başarı diliyoruz. Hazımsız değiliz. Herkesin hesabı, hilesi olabilir. Allah hile yapanlara karşı ne yapacağını bilir. 8 Haziran günü AK Parti bu ülkede yeniden iktidar olacaktır. İster hazmetsinler ister hazmetmesinler. AK Parti’nin seçim zaferini 10. kez yaşayacaklar. Hazımsızlıkları bu yüzden.

Biz bu seçimi kin ve nefret ile geçirmedik, geçirmeyeceğiz. Bize yanlışlık ve haksızlık yapanlara haksızlık yapmayacağız. Bu yüzden AK Partiyiz. Ancak aciz, korkak, kalleş insanlar bu yarışa hile, şiddet, kan ve gözyaşı karıştırır.

Oylarınızı değil gönüllerinizi istiyoruz
Gittiğimiz her yerde sokak sokak, ev ev dostluk elimizi uzattık. Başka partilere oy veren vatandaşlarımıza “hangi partiye oy verirseniz verin. Biz sizden oy değil gönüllerinizi istiyoruz” dedik. Küçük hesaplarımız yok. Dünya beşten büyüktür diyen bir kurucunun partisiyiz. Dünya beşten büyüktür demek Türkiye’deki seçimlerde kaybolmayacak iddiaları olan onurlu bir Türkiye demektir.

İnsanları tehdit edip meydanlarda kardeşlikten bahsediyorlar
Belediye ve sosyal yardımlaşmadan geçinip milleti tehdit ediyorlar
Muhtarlıklardan aldıkları fakirlik kağıtları ile belediyeler ve sosyal yardımlaşma kurumlarına gidip belirli bir örgütün elemanlarının hem bu milletin, hem belediyenin yardımlarıyla geçinip ardından bu milleti tehdit ettiğini görüyorsunuz. Bunu sokak sokak görüyoruz. Belirli evlerdeki insanları isim isim tehdit ettiklerini görüyorsunuz. Sonra da sokaklara çıkıp barış ve kardeşlikten bahsettiklerini görüyorsunuz. Keleş sırtında resim vererek Güneydoğu’da köy köy, mezra mezra buralardan alehlerine oy çıkarsa nasıl kan akacağını anlatan insanlar ile birlikte seçime giriyoruz. Bu ülkede AK Parti hiçbir seçime bir başka partinin koalisyon kimliği ile girmedi.

Ekmek için Ekmeleddin dediler, hepsi bir araya geldiler
Geçtiğimiz seçimlerde Ekmek için Ekmeleddin dediler, hepsi bir araya geldiler. Şimdi de pasta için Selahattin diyorlar. Onu da göreceğiz.

Uzlaştıkları 60 maddeyi bile değiştirmediler
1982 anayasasını İstanbul Üniversitesi’nde okuduğumda bizim hocalarımız hazırlamıştı. O günden bugüne tüm partiler yeni bir anayasa yapılması gerektiğini söylediler. 33 senedir bunu söylüyorlar. En son TBMM’de arkadaşlarımız partilerin milletvekilliği ağırlığına göre değil, mecliste tüm partilerin aynı oranla temsil edildiği bir komisyonda 4 sene boyunca ancak 60 madde üzerinde uzlaşma sağlayabildiler. Bugünki Cumhurbaşkanımız o zaman ki başbakanımız gelin 60 maddeyi çıkartalım dedi. Buna da itiraz ettiler. Geçenlerde Kenan Evren vefaat etti. O zaman onun karşısında esas duruşunu gösterip selam duranlar ve onun yanında duranlar dahi cenazesine gitmedi, protesto ettiler. Muhalefet partileri de bunu yaptı. Ama o anayasanın değiştirilmesi için üzerinde uzlaştıkları 60 maddeyi bile değiştirmediler.

Yeni bir anayasa yapmak için eski anayasaya yemin edeceğiz
Cenazesine gitmemekle darbenin arkasından gitmeye devam ettiler. 8 Haziran’da sonuçlar ortaya çıktığında onlar da mazbatalarını aldığında bizim yeni anayasa dediğimizde tüyleri diken diken oldukları ama korumak istedikleri askeri darbenin anayasasına yemin edecekler. Buna bir tek biz itiraz ediyoruz. Eğer elimize mazbata alıp yemin etme fırsatı olursa, şuradan bilin ki biz 12 Eylül anayasasına baştan itiraz etmekteyiz. Yasal prosedür gereği o anayasaya diğerleri gibi yemin etmeyeceğiz. Biz yeni bir anayasa yapmak için eski anayasaya yemin edeceğiz. Onlar eskiyi korumak için yemin edecekler. Yeni anayasa dedikleri bu.

Halkın seçtiği tek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan
Başkanlık dedikleri de bir türlü anlaşılmıyormuş. İstanbul’u Büyükşehir Belediye Başkanı yönetiyormuş. Belediyelerinizi başkan yönetiyor. Meclisleri var. Bir 12 Eylül daha oldu bu ülkede. 12 Eylül 2010. Bir anayasa değişikliği oldu. Bu değişiklik ile Türkiye Cumhuriyeti tarihinde, kurulduğundan bu güne Gazi Mustafa Kemal Atatürk’de dahil olmak üzere halkın karşısına çıkıp oy isteyerek bütün milletin oyu ile seçilmiş tek bir Cumhurbaşkanı var. Recep Tayyip Erdoğan. Niye ötekiler gibi davranmıyorsun diyorlar. Ötekiler gibi seçilmedi ki bu. Bunu halk seçti. Kabul edemedikleri bu işte. Cumhurbaşkanını sizin seçmeniz. Bunun adı Başkanlık işte” ifadelerini kullandı.

faik ışık maltepe (1)

faik ışık maltepe (2)

faik ışık maltepe (3)

faik ışık maltepe (4)

faik ışık maltepe (5)

faik ışık maltepe (6)

faik ışık maltepe (7)

faik ışık maltepe (8)

faik ışık maltepe (9)

faik ışık maltepe (10)

faik ışık maltepe (11)

faik ışık maltepe (12)

faik ışık maltepe (13)

faik ışık maltepe (14)

faik ışık maltepe (15)

faik ışık maltepe (16)

faik ışık maltepe (17)

faik ışık maltepe (18)

faik ışık maltepe (19)

faik ışık maltepe (20)

faik ışık maltepe (21)

faik ışık maltepe (22)

faik ışık maltepe (23)

faik ışık maltepe (24)

faik ışık maltepe (25)

faik ışık maltepe (26)

faik ışık maltepe (27)

faik ışık maltepe (28)

faik ışık maltepe (29)

faik ışık maltepe (30)

faik ışık maltepe (31)

faik ışık maltepe (32)

faik ışık maltepe (33)

faik ışık maltepe (34)

faik ışık maltepe (35)

Yorumlar kapalı.