3

Ali Özcan basın mensupları ile bir araya geldi

Abone Ol
Daha Fazla

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Ali Özcan, CHP İstanbul il başkanlığı basın ve radyolardan sorumlu başkan yardımcısı Yusuf Erciyas ile sosyal medyadan sorumlu il yönetim kurulu üyesi Esma Tülin Candemir’le birlikte düzenlediği bir toplantı ile basın mensuplarıyla bir araya geldi. Bostancı Çanak Restaurant’ta düzenlenen kahvaltı programında konuşan CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Ali Özcan şunları söyledi.

Medya kamuoyunun haber alma kanalıdır
İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Ali Özcan, “Medya bizi değil, biz Medyayı takip edelim. Yaptığımız iş Medyanın dikkatini çekiyorsa, haber değeri varsa, Medya üzerine düşen görevi zaten yapar” diyerek konuşmasına başlayan Ali Özcan, “Basınımızın özgürlüğü yoktur, bu anlamda demokraside yoktur. Eleştiriye açık olmalıyız, eleştiriye açık olmayan yönetimden demokrasi beklemek yanlıştır. Hep birlikte Demokrasiyi derinleştirmeliyiz” diyen Ali Özcan, “Ben Milletvekili olduğumda, Medya’nın içinde bulunduğu sorunların çözümü noktasında elimden geleni yapacağım, genel başkanımızın bu yöndeki tavrını siz değerli basın mensupları çok iyi biliyorsunuz. Demokrasinin en önemli unsuru medyadır, medya kamuoyunun haber alma kanalıdır” dedi.
7 Haziran’da iktidar olacağız
Üyeleriyle önseçim yapan tek partiyiz, CHP Türkiye’nin tek demokratik partisidir. Genel başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu halkımıza özgürlük, bağımsızlık vaat ediyor. Türkiye’nin asıl sorunu israftır, yoksulluktur, yolsuzluktur. CHP’nin seçim bildirgesi Türkiye’nin kurtuluşu için çok önemlidir, seçim bildirgemizi hayata geçirmek için 7 haziranda iktidar olacağız” ifadelerini kullandı.
3

2

1

Yorumlar kapalı.