mustafa-tastan-birlikten-kuvvet-dogar_28d3

Av.Taştan ”BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR.”

Abone Ol
Daha Fazla
Kahvaltıya Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan  Yüksel,AB Dış İlişkiler Komisyonu  Eğitim birimi Müsteşarı Barkın  Altınok,Kartal Belediye  Meclis Üyesi,İstanbul Gümüşhaneliler Federasyon Başkanı  Tahsin SÖĞÜT, Gümüşhane İlçesi Dernek ve Vakıf  temsilcileri  geniş bir katılım ile kahvaltıda biraraya geldiler.

 

Toplantıda söz alan Kartal Gümüşhaneliler  Derneği 2. Başkanı Av.Mustafa Taştan ”Bugün Anadolu aslanlarının bir araya geldiği düğün gününde bir aradayız.Bu birlikteliğimiz yarınlara sevgi barış ve kardeşlik olarak yansıyacaktır.Biz bir olduğumuz zaman,iri olduğumuz zaman çok da diri olacağız.Nerede bir Gümüşhaneli varsa onun derdi  ile hemhal olacağız,birbirimizin dertlerine çareler üreteceğiz.Hiç bir şey yapamazsak da birlikte ağlayacağız. Çünkü birlikten doğar.

Bu Arada Gümüşhane Belediye Başkanımız Ercan Çimen’in de selam ve saygılarını iletiyorum.Kendisi  aramıza katılacaktı.Selamlarını iletti ve Kalbim oradakiler ile beraberdir. Ercan Çimen’in selamlarını ve temennilerini sizlere iletiyorum.

Bu toplantıyı organize eden Kartal Gümüşhaneliler Dernek Başkanına ,Yönetim Kurulu Üyelerine ve tüm Gümüşhanelilere saygı ve sevgilerimi sunarım.” dedi.

Yorumlar kapalı.