KAMİLBARKIR

Balıkesir’de Kamil BARKIR Farkı

Abone Ol
Daha Fazla

Görev Şehit’i, Sındırgı Belediye Başkan Yardımcısı Şevket Barkır’ın ağabeyi Balıkesir Milletvekili Aday Adayı Kamil Barkır, çalışmaları ile aday adaylık sürecine farklı bir boyut getirdi.

Dolaşmadık ilçe, köy, mezra bırakmayan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur başta olmak üzere tüm AK Parti teşkilatlarının sevgi, muhabbet ve saygıda kusur göstermediği Kamil Barkır, aday adaylık sürecini tam gaz yürütüyor.

Bir süre önce görev başındayken elim bir trafik kazasında kaybettiğimiz Şevket Barkır’ın bayrağını da yanında taşıyan, onun emaneti olan, tüm görevleri eksiksiz tamamlamak adına AK Parti’den Balıkesir Milletvekili Aday Adayı olan Kamil Barkır’a destek yağıyor.

Başarılı çalışmaları ile “ATOM KARINCA” ünvanını alan AK Parti Maltepe eski ilçe başkanı Av. Kamil Barkır’ın, aday adaylık sürecinin son merhalesi olan temayül yoklamalarında da büyük bir çoğunluğu sağlayacak gibi görünüyor.

Maltepe’de görev yaptığı süre içerisinde okuduğu şiirler ile her seferinde AK Parti kurucu genel başkanı, 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın zaman zaman okuduğu Mehmet Akif Ersoy’a ait olan;

Kanayan bir yara gördümmü yanar ta ciğerim,
Onu dindirmek için çifte yerim kamçı yerim,
Adam aldırmada geç git! diyemem aldırırım,
Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım şiiri ile hafızalarımızda yer alan Kamil Barkır, aynı dörtlüğü Balıkesir’de de dillendirmeye devam ediyor.

Yeni bir dörtlük olarak da

Bulutlara aldırma,
Yıldızlar yerindedir,
Yeter ki dünü unut,
Yeter ki yarına bak,
Yeter ki olsun umut,
Yeter ki gönlüme AK,
Bundan böyle sevdaların vaktidir diyerek yollara düştüm geldim” diyen Kamil Barkır, sözlerini şöyle sürdürüyor.

Barkır “Kulağımıza ezan okunduğu günden itibaren hak-yol davasına inanmış, bu davanın bayraktarlığını yapan milli görüş teşkilatlarında uzunca yıllar görev yaptım. Türkiye’nin ve dünyanın yeni lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın kurduğu AK Parti’de nefsimi törpülemeyi ve sabretmeyi öğrendim diyen Barkır Reisimizin yolunda, onun gösterdiği umutlara, ufuklara, harama el uzatmadan, helalden şaşmadan, kimsenin hakkına tecavüz etmeden, kimseye de iftira etmeden hak yol davamızı anlatmaya devam edeceğiz.

Son nefesimize kadar hak-yol davasını haykıracağız. Milletvekili adayı olayım yada olmayayım. Hak-yol davasının savunucusu, AK Parti’nin neferi olarak verilen her görevi layıkı ile yapacağımdan kimsenin tereddütü olmasın” ifadelerini kullandı.

IMG-20150225-WA0004 copy

IMG-20150225-WA0005 copy

IMG-20150225-WA0006 copy

IMG-20150225-WA0008 copy

IMG-20150225-WA0009 copy

KAMİLBARKIR

Yorumlar kapalı.