BALKAN GÖNÜLLÜLERİ PLATFORMU (3)

Balkan Gönüllüleri Platformu yardıma muhtaçlar için el ele

Abone Ol
Daha Fazla

Kartal Belediyesi’nin yardıma muhtaç vatandaşlar için yürüttüğü sosyal sorumluluk projesine destek veren Balkan Gönüllüleri Platformu üyeleri, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, Mustafa Fehmi Okay, Nuran Keriş, Başkan Danışmanı VasfiyeYılmaz, Sosyal İşleri Müdürü Ali Kemal Özdemir, Sosyal Yardım İşleri Engelliler Danışma ve Koordinasyon Şefi Özgür Uğur da hazır bulundu.

Balkan Gönüllüleri Platformu üyeleri adına konuşan Nermin Ülkü Derner, “Sayın Başkanım, Balkan Gönüllüleri Platformu olarak bizlere verdiğiniz desteklerden dolayı size ve ekibinize teşekkür ediyorum. Kartal Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ile birlikte yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projesi kapsamında birçok yardıma muhtaç vatandaşlarımıza el uzatarak yardım ulaştırdığımız için gururlu ve mutluyuz” dedi.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ise ” Belediyemizin yürüttüğü sosyal sorumluluk projesine verdiğiniz destekten dolayı size teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Altınok Öz, ziyaretin sonunda Balkan Gönüllüleri Platformu’na bir teşekkür plaketi takdim etti.

Yorumlar kapalı.