BARIŞ AİLESİ

Barış ailesinin acı günü

Abone Ol
Daha Fazla

Prestij Gazetesi Sahibi Murat Barış’ın babası Özer Barış, geçtiğimiz hafta baş ağrısı şikayetiyle hastaneye gitmiş, bir süredir gördüğü tedaviye yenik düşerek hayatını kaybetmiştir.

Geçtiğimiz hafta çalıştığı bir firmanın Ankara’daki tesisinde sabah 6:30 civarında başının ağrıdığını söyleyip ilaç almak için indiği yemekhanede 5 dakika oturduktan sonra baygınlık geçirdiği düşünülerek arkadaşları tarafından ilk önce Gölbaşı Hastanesi’ne oradan Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülmüş ve burada “beyin kanaması” teşhisiyle 10:40`da ameliyata alınarak 20:00’de ameliyattan çıkmıştı. Numune Hastanesi’ndeki doluluk sebebiyle Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi yoğun bakımına sevk edilerek tedavinin geri kalanı burada devam etmiştir. Ameliyat sonrası doktorlar tarafından yapılan açıklamada ameliyatın zor geçtiğini ama durumunun iyi olduğu ve bir süre uyutulacağı ifade edilmişti.

30 Nisan sabah saatlerinde hayatını kaybeden Özer Barış’ın cenazesi 1 Mayıs günü öğle namazına müteakip Pendik Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazı ardından defnedilecektir. Merhum Özer Barış’a Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı dileriz.

Yorumlar kapalı.