başıbüyükspor

Başıbüyükspor Sal Lig’inde

Abone Ol
Daha Fazla

1.Amatör küme 15.grupta mücadele eden Başıbüyükspor evinde konuk ettiği Çakmaksporu 5-0 gibi farklı bir skor ile yenerek Süper Amatör Ligine çıkmaya hak kazandı.
Evinde konuk ettiği Çakmakspor’u farklı mağlup ederek SAL ligine çıkmaya hak kazanan Başıbüyükspor’da büyük sevinç yaşanıyor. Gecesini gündüzüne katarak Başıbüyükspor için tüm zamanını harcayan Kulüp Başkanı Adem Karataş başarımız Başıbüyük ve Maltepe halkına armağan olsun dedi.
Geçtiğimiz hafta Selimiye stadında Kemahsporu 2-0 yenen Başıbüyükspor bu seferde Çakmakspor’u 5 farklı galibiyet elde etti. SAL Ligine çıkan Başıbüyükspor Kulübü Başkanı Adem Karataş’ın telefonları bu haber üzerine susmaz hale geldi. Büyük emekler vererek bir üst lige çıkan Başıbüyükspor Kulübü Başkanı Adem Karataş “Teknik sorumlu Fatih Aşık, Serkan Küçük, İsmail Bülbül hocalarım ve futbolcularımın ve futbolcularımızın büyük gayretleri ile Sal Ligine çıktık. Eleklerimizin karşılığını almak bizlere büyük keyif verdi. Daha önce de ifade ettiğim gibi Başıbüyükspor kulübü’nü artık marka haline getirmek için adımlar atıyoruz. Şunu ifade etmek isteriz ki bu daha başlangıç başarımız Maltepe halkına armağan olsun” dedi.

Yorumlar kapalı.