1a87 5

Başkan Ali Kılıç: “Zafer barışın hüküm sürdüğü Maltepe’nin olacak”

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç Girne Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu’nun açtı. Yüzlerce vatandaşın katıldığı açılışta konuşan Kılıç; 31 Mart akşamı zafer kardeşliğin, barışın ve sevginin hüküm sürdüğü Maltepe’nin olacak” diye konuştu.
Yerel Seçimlere sayılı günler kala yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdüren Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Girne Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını gerçekleştirdi. Açılışa Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın yanı sıra CHP Maltepe İlçe Başkanı Savaş Yücel, parti üyeleri ve yüzlerce vatandaş katıldı. İlçe Başkanı, partililer ve vatandaşlarla birlikte irtibat bürosunun kurdelesini keserek açılışını yapan Kılıç; “Tüm dostlarımıza, gönüldaşlarımıza ve partili yoldaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bunlar daha antrenman aşaması. Birazdan buranın açılışını yaptıktan sonra maç başladı diyeceğiz. Kim nereden gelirse gelsin, hangi partiye oy vermişse versin herkesin başımızın üstünde yeri var, başımızın tacı sayarız. Çünkü biz birilerinin yaptığı gibi kimseyi ötekileştirmiyoruz. Yok bu mahalle bize oy verdi, şu sokaktakiler bize oy vermedi demiyoruz. Diyoruz ki daha fazla çalışacağız, kendimizi daha fazla anlatacağız. Er veya geç onların da gönlünü kazanarak, onların gönlünde gönül sarayları yaparak CHP’yi Türkiye genelinde inşallah iktidar yapacağız. Bunun için öncelikle komşularımızdan destek bekliyoruz. Balkonda oturanlar, el sallayanlar hepinize çok teşekkür ediyoruz. Çünkü hepinizin sol tarafından biraz Hz. Mevlana var, biraz Yunus var, biraz Hacı Bektaş Veli var, Anadolu erenleri var. Onlar yolumuzu ışıklandırıyor, aydınlatıyor. Biz de o yoldan size hizmet etmeye devam ediyoruz. 31 Mart akşamı zafer kardeşliğin, barışın ve sevginin hüküm sürdüğü Maltepe’nin olacak.

DERNEKLERLE BULUŞTU

İlçedeki derneklerle buluşmalarını da sürdüren Başkan Ali Kılıç, Kastamonulu kadınlarla sabah kahvaltıda bir araya geldi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel ile birlikte Erzincanlılar buluşmasına katılan Kılıç, CHP İstanbul Milletvekili İbrahim Kaboğlu ile birlikte de Artvinliler buluşmasına katıldı. Kılıç daha sonra Umut Treni Derneği tarafından düzenlenen yardımlaşma ve dayanışma etkinliğine de konuk oldu.

Yorumlar kapalı.