BİZİ KANDIRAMAYACAKSINIZ

Abone Ol
Daha Fazla

 

15 Temmuz darbe girişiminden sonra parelelci  Feto çetesinin dini maskesi yere düştü.

Altından Türkiye Cumhuriyeti devletine ihanet eden güruh topluluğu çıktı. Şimdi geriye dönüp üst akıl planlarını yerli yerine yerleştirdiğimizde,  Kahramanmaraş olaylarının niçin planlandığını yeni anlıyoruz. Sivas olaylarının niye tezgahlandığını, Türkiye de niye bir  alevi-sunni  çatışmasını çıkartmak istediğinizi daha iyi anlıyoruz. Şimdi ülke sınırları dışında Musul ‘da tezgahladığınız oyuna, avazımız çıkana kadar bağırıyoruz ama sesimizi duyuramıyoruz.

Hani siz Deaş’ e bir günde Musul’u  niye işgal ettirdinizde, şimdi Nato’ ya bağlı 180 ülkeyle beraber Deaş’i Musul dan çıkarmaya çalışıyorsunuz. Niye uluslararası koalisyonun parçası Türkiye ‘yi o operasyonda istemiyorsunuz, daha iyi anlaşılıyorsunuz.

Peşmergelerin kontrolündeki Musul işgal ediliyor gıkınız çıkmıyor. Türkiye Fırat kalkanı operasyonu başlatıyor, Deaş’ ı yerle bir ediyor, görmezden geliyorsunuz. Sunni Barzani’nin elinden Musul ve Kerkük’ü alarak Şıa’ cı İran’ a mı teslim etmek istiyorsunuz.

Yani illa bir alevi-sunni çatışması mı yaratacaksınız? İran daki Şıa yanlıları, Hz. Hüseyin ‘in intikamını almak için mi Musul ‘a gelecek.Yezid’in bizim dinimizde yerimi var bire gafil.Tıpkı sizin olduğunuz gibi.

İslam da mezhepcilik yoktur ancak son islam peygamberi Hz. Muhammed ‘in torunu, gözümün nuru dediği Hz. Hüseyin sizin pis emellerinizin bir perdeleyicisi olamaz. Müslümanlar ve inananlar kardeştir.

Hatırlatırız!

Dünya üzerinde oynadığınız son oyun ve son plan projeniz tutmayacaktır.Bu coğrafya da asla ve kat ‘a müslümanları birbirine düşüremeyeceksiniz. Çünkü bizi kandıramayacaksınız.

Artık kanmak yok.

Saygılarımla

Yorumlar kapalı.