OSMAN BOYRAZ

Boyraz “Tabanı ibadet, orta tabanı ticaret, tepe tarafı ihanet ile meşgul

Abone Ol
Daha Fazla

AK Parti İstanbul seçim koordinasyon merkezi programı doğrultusunda İstanbul Milletvekili ve 25. dönem milletvekili adayı Osman Boyraz, Ümraniye’de esnaf ziyaretlerinde bulundu. Topağaç Mahallesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulunan Boyraz’ın enerjik hareketleri vatandaşların beğenisini topladı.

Durmak, yorulmak bilmeyen Osman Boyraz’a, teşkilat mensupları yetişmekte güçlük çekti. Esnafı tek tek ziyaret eden, tüm sorunlarınıza talibiz diyen Osman Boyraz hem vatandaşları dinledi, hem de dua ve destek istedi.

Üye kaydı yaptı
Ümraniye meydanında bulunan AK Nokta’da vatandaşlara karanfil dağıtan Osman Boyraz, burada vatandaşları AK Parti’ye üye yaptı. Üye forumlarını kendisi dolduran Boyraz, vatandaşlardan destek ve dua istedi.

Ahmet Cevdet Paşa İlkokulu’nda kermese katıldı
AK Nokta çalışması ardından Ahmet Cevdet Paşa İlkokulu’nda kermese katılan Osman Boyraz, veliler ve öğretmenler ile bir süre sohbet etti.

Daha sonra Topağaç merkez camiinde cami cemaati ile buluşan Osman Boyraz burada vatandaşlar ile sohbet etti. Boyraz konuşmasında şunları söyledi.

İnsana hizmet, hakka hizmet
Biz siyaseti, insana hizmeti hakka hizmet olarak görüyoruz. Tek bir muradımız var, milletimizin dudaklarından dökülecek duadan başka hiçbir beklentimiz yok. Biz de dua ediyoruz “Allah’ım bizi bu aziz millete hizmet etmekten alı koyma” diye.

17-25 Aralık operasyonu yaptılar
17-25 Aralık operasyonunu yapanları bu toplum iyi tanıyor. Onların içerisinde de 3 grup var. Tabanı ibadet ile, orta tabanı ticaretle, tepe tarafı ise vatana ihanetle meşgul. Buna da milletimiz gerekli cevabı verdi. Sizlerden aldığımız güç ile, destek ile verdiğiniz o iradeyi hangi vesayet güç olursa olsun millet iradesini yasa dışı, antidemokratik yöntemler ile elimizden almaya çalışanlara kaya gibi dururuz.

Milletin terazisi, hassas bir kuyumcu terazisi
12 yıldır arkamızda duran bu millete teşekkür ediyoruz. Milletin terazisi, hassas bir kuyumcu terazisi gibidir. 12 yılda hayal bile edilemeyecek projeleri gerçekleştirdik. Saymakla bitiremeyeceğimiz kadar hizmet ettik. Oy kullanırken vicdanınızın sesini dinleyin. 65 yılda 62 hükümet gördük. Menderes, Özal ve Recep Tayyip Erdoğan hükümetleri 30 yıl. 30 yılı yani son 3 hükümeti çıkartın, 58 hükümet. 6 ayda bir hükümet kurulmuş.

38 yaşında emekli olanların cezasını çekiyoruz
Geçtiğimiz günlerde çıkardığımız bir yasa ile 1000 TL altında maaş alan emeklilerimize 100 TL zam verdik. Şuan bende dahil olmak üzere 38 yaşında emekli olanların cezasını çekiyoruz. Bir insan 38 yaşında nasıl emekli olabilir.

Yorulduğun zaman dinlenmek için bile banka önünde oturma
Büyüklerimin meşhur bir lafı vardı. O zamanlar pek anlamıyorduk ama şuan net olarak anlayabiliyoruz. “Yorulduğun zaman dinlenmek için bile banka önünde oturma” derdi büyüklerim. Sebebi faiz belası.2003 yılında ücretli, işadamı, tüccar, emekli 100 lirada 86 lira vergi ödüyordu. 14 lira ile ihtiyaç karşılamaya çalışırlardı. Şuanda 100 lirada 14.6 lira faiz ödeniyor. 87 lira ile ihtiyaç gideriliyor. Faize gidecek 640 milyar hizmet olarak döndü. Okullar depreme güvenilir, hastanesiz ilçe yok. Paradan para kazanma devri bitti, istihdam arttı.

60 yıllık problemi çözdük
Ümraniye’nin kanayan yarası vardı. 60 yıllık problem olan 2/B problemini çözdük. Burada yaklaşık 200 bin kişiyi ilgilendiren farklı bir yöntem yapılmıştı. 6 mahalle birleştirilerek kentsel dönüşüm uygulanmıştı. Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve milletvekillerinin gayretleriyle kentsel dönüşümü iptal ettirdik ve dedik ki 2/B olan yerleri vereceğiz. Tapularını vereceğiz. Tapuları verildikten sonra zaten kendileri yenileyecektir. %80 civarında tapular verildi ve imar uygulamaları başladı.

Cem Evi’ne ziyaret
Topağaç mahallesinde bulunan Kazım Karabekir Cemevini ziyaret eden Osman Boyraz, Cem evi yönetimi ile sohbet etti.

Beşoluk ailesine ev ziyareti
Akşam saatlerinde son ziyaret olan Beşoluk ailesine misafir oldu. Burada ev sohbeti gerçekleştiren Osman Boyraz destek ve dua istedi.

osman boyraz ümraniyede (1)

osman boyraz ümraniyede (2)

osman boyraz ümraniyede (3)

osman boyraz ümraniyede (4)

osman boyraz ümraniyede (5)

osman boyraz ümraniyede (6)

osman boyraz ümraniyede (7)

osman boyraz ümraniyede (8)

osman boyraz ümraniyede (9)

osman boyraz ümraniyede (10)

osman boyraz ümraniyede (11)

osman boyraz ümraniyede (12)

osman boyraz ümraniyede (13)

osman boyraz ümraniyede (14)

osman boyraz ümraniyede (15)

osman boyraz ümraniyede (16)

osman boyraz ümraniyede (17)

osman boyraz ümraniyede (18)

osman boyraz ümraniyede (19)

osman boyraz ümraniyede (20)

osman boyraz ümraniyede (21)

osman boyraz ümraniyede (22)

osman boyraz ümraniyede (23)

osman boyraz ümraniyede (24)

osman boyraz ümraniyede (25)

osman boyraz ümraniyede (26)

osman boyraz ümraniyede (27)

osman boyraz ümraniyede (28)

osman boyraz ümraniyede (29)

osman boyraz ümraniyede (30)

osman boyraz ümraniyede (31)

osman boyraz ümraniyede (32)

osman boyraz ümraniyede (33)

osman boyraz ümraniyede (34)

osman boyraz ümraniyede (35)

osman boyraz ümraniyede (36)

osman boyraz ümraniyede (37)

osman boyraz ümraniyede (38)

osman boyraz ümraniyede (39)

osman boyraz ümraniyede (40)

osman boyraz ümraniyede (41)

osman boyraz ümraniyede (42)

osman boyraz ümraniyede (43)

osman boyraz ümraniyede (44)

osman boyraz ümraniyede (45)

osman boyraz ümraniyede (46)

osman boyraz ümraniyede (47)

osman boyraz ümraniyede (48)

osman boyraz ümraniyede (49)

osman boyraz ümraniyede (50)

osman boyraz ümraniyede (51)

osman boyraz ümraniyede (52)

osman boyraz ümraniyede (53)

Yorumlar kapalı.