093659_proje-hirsizi

CHP Tuzla Belediye Başkan Adayının Proje Hırsızlığı Yaptığı Ortaya Çıktı

Abone Ol
Daha Fazla

Proje hırsızlığı yapan CHP Tuzla Belediye Başkan Adayı Salim Gürsoy Tuzla’ya 30 km uzaklıkta Adalar ilçesinde olan Sivri Ada’yı projeler kapsamına alarak Tuzla halkının faydalanacağı bir ada olacak şeklinde vaatlerde bulundu.

Proje sunmak yerine “Çözeceğiz. Derman olacağız” gibi genel geçer ifadelerle adaylık sürecini geçiren Salim Gürsoy kendini rezil rüsva etti. Gürsoy, Proje tanıtım toplantısında Cumhur İttifakı Adayı Dr. Şadi Yazıcı’nın Tuzla ilçesinde bulunan Hayırsız Ada’yla ilgili ilgili mercilerden tahsis talebinde bulunarak Tuzla halkına kazandırma çalışmalarını gören Millet İttifakı Adayı Salim Gürsoy verdiği reklamlar ve proje tanıtım toplantılarında Adalar ilçesindeki Sivri Ada’yı proje kapsamına alarak Proje hırsızlığı yaptığı ortaya çıktı. Konuya duyarsız kalmayan Cumhur İttifakı Adayı Dr. Şadi Yazıcı katıldığı bir televizyon programında bu konuya da değindi.

İşte! Cumhur İttifakı Adayı Şadi Yazıcının o açıklamaları

CHP’nin her gittiği yerde vatandaştan büyük tepki gören adayı Salim Gürsoy kırdığı potlarla da gündemden düşmüyor. Proje sunmak yerine “Çözeceğiz. Derman olacağız” gibi genel geçer ifadelerle adaylık sürecini geçiren Salim Gürsoy bu defa baltayı fena taşa vurdu.

Salim Gürsoy, Proje tanıtımında ve sosyal medya yoluyla Cumhur İttifakı adayı Dr. Şadi Yazıcı’nın projelerini çalarak Tuzla’ya 30 km uzaklıkta Adalar ilçesine bağlı bulunan bir Ada’yı Tuzla halkına kazandırma vaadinde bulundu. Ancak Cumhur İttifakı Tuzla Adayı Dr. Şadi Yazıcı Tuzla ilçesinde bulunan Hayırsız Ada’yı gerekli mercilerden tahsis izinlerini alarak Tuzla halkına kazandırmakla ilgili çalışmalarına başlamış ve proje tanıtımlarında Tuzla Halkına anlatmıştı. Bu projeyi gören CHP Tuzla Belediye Başkan Adayı Salim Gürsoy Tuzla’da başka Ada bulamayınca Tuzla’ya 30 Km uzaklıktaki Sivri Ada’yı Tuzla halkının kullanımına açmayı vaat etti.

Proje hırsızlığı yaparak Tuzla halkına proje diye sunmaya çalışan Millet İttifakı Adayı Salim Gürsoy’a Tuzla halkından tepkiler devam ediyor.

Kaynak: oncememleket.com

Yorumlar kapalı.