ahmet-köşe

Cumhur İttifakının Maltepe Yansımaları

Abone Ol
Daha Fazla

İstanbul ilçelerinden Maltepe’nin belediye başkan adayı açıklanacağı gün “Maltepe MHP’ye bırakılıyor” haberleriyle çalkalanan AK Parti Maltepe İlçe Teşkilatı, Cumhur İttifakına Maltepe’yi bırakırken, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Maltepe adayımız Ahmet Baykan’dır” açıklamasından sonra AK Parti Maltepe İlçe Teşkilatı bu açıklamayı emir kabul ederek Ahmet Baykan’ın etrafında kenetlenmeye başladı.

AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Erikçi teşkilatı bir araya toplayarak “Cumhur İttifakı Adayımız Ahmet Baykan’a sahip çıkacağız. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın emriyle Maltepe’ye aday ilan edilmiştir” diyerek seçim çalışmalarına başlamıştır.
AK Parti Maltepe İlçe Başkanlığı “Dünden Bugüne Teşkilat Buluşması” toplantısı düzenleyerek teşkilatı bir araya getirilip Cumhur İttifakı adayı Ahmet Baykan etrafında kenetlenmesini sağladı. AK Parti Genel Başkan Yardımcıları, Bölge Milletvekilleri, eski ilçe başkanları, meclis üyeleri, aday adayları ve teşkilat mensuplarını bir araya getirerek seçim çalışmalarının startı verildi.

Yaklaşık bin beşyüz kişinin katıldığı toplantıyla muhteşem bir organizasyon imza atan AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Erikçi önderliğinde teşkilat mensupları, Cumhur İttifakı Adayı Ahmet Baykan etrafında kenetlenmiş oldu.

Böylesine geniş katılımlı bir organizasyona imza atarak AK Parti ve MHP’nin Maltepe’de güç birliğinin sinerjiye dönüşeceği, Maltepe’de seçimin kıran kırana geçeceği öngörülüyor.
Cumhur İttifakının Maltepe’de dalga dalga büyüdüğü, 31 Mart akşamı bu sinerjinin sandıklara yansıması öngörülüyor.

Her fırsatta Tevazu, Samimiyet ve Gayretle Maltepe’de seçimi kazanacağız diyen AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Erikçi’nin, Cumhur İttifakının Maltepe’de sorunsuz ve organize bir şekilde yürütülmesinde göstermiş olduğu üstün başarı taktire şayan bulunuyor.
Saygılarımla…

Yorumlar kapalı.