dap yapı dragos

Dap Yapı Dragos’a kule yapıyor

Abone Ol
Daha Fazla

Projede metrekare fiyatları 5 bin 500 liradan başlıyor.

342 üniteli olan, bünyesinde 254 residence daire ve 88 home ofis bulunduran Adam Kule, DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz’ın katıldığı etkinlik ile tanıtıldı. Yüzde 1 KDV imkânı sunan projenin 2017 sonunda maliklerine verilmesi planlanıyor.

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Adam Kule ön talep döneminde yoğun bir ilgi ile karşılaştı. Projenin yüzde 47’si satıldı. Adam Kule, giriş katı ile beraber 8 katı home office, diğer 19 katı residence dairelerden teşekkül edecek ve Dragos’ta inşa edilecek.” dedi.

Ön talep döneminde 5 bin yatırımcıdan ilgi gördüklerini anlatan Yılmaz, şöyle devam etti:

“Adam Kule, Maltepe Rekreasyon Projesine olan yakınlığıyla yatırımcısı için çok çekici olacak. Kule, inşaatı tamamlanacak olan İstinaf Mahkemesi ve sahilde bulunan 1 milyon 200 bin metrekarelik dolgu alanının hayata geçmesi ile maliklerine itibar ve gelir sunacak.”

Satışların yüzde 30’u yabancı yatırımcılara yapıldı.

Kartal-Maltepe-Pendik bölgesinin önemine vurgu yapan Yılmaz, şunları ifade etti:

“Adam şeklinde bir bina hayal ediyordum. Bu anlayışla yapıma koyulduk. Anadolu Yakası’nın önemli alanlarından Dragos’ta hayata geçireceğimiz Adam Kule’ye önem verdik. İstanbul’a ve ülkemize anıt binalar, sembol eserler sunma vizyonunun son halkası olarak Adam Kule’yi bireye ithaf ediyoruz. “

Adam Kule’de lobi, asistan odası, toplantı odası gibi alanlar bulunuyor. Bu alanları etkin kılacak asistan, sekreter, temizlik, servis elemanı gibi her türlü personel hizmeti sunuluyor.
Projede A Plus asistan hizmetleri de yer alıyor. Hizmetler ile 7/24 asistan, back office ve concierge servisleri tek bir alanda karşılanıyor.

Adam Kule’de açık yüzme havuzu, SPA ve fitness merkezi var. Ayrıca taşıt kiralama, randevu servisi ve çok amaçlı kullanıma uygun toplantı alanları, fiber optik kablolu iletişim ağı, merkezi pay ölçer, ısıtma-soğutma sistemi, elektronik kontrol sistemi ve 7/24 güvenlik bulunuyor. Yapılar opsiyonel mimari ile kullanıcıların kendi zevkine ve stiline göre de tasarlanabiliyor.

Maltepe, Kadıköy ve Bağdat Caddesi’nin hemen yanında olan mekândan TEM Bağlantı Yolu, Sahil Yolu, E-5 Karayolu, Yüksek İstinaf Mahkemesi, Kartal Adliyesi, Maltepe Sahil Dolgu Alanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı gibi merkezi alanlara erişilebiliyor.

Yorumlar kapalı.