Untitled-1

DENEYİMLİ GAZETECİ GÜLAY TUNÇEL CEM TV EKRANLARINDA

Abone Ol
Daha Fazla

Gazeteci Gülay TUNÇEL, Cem Tv de Hazırlayıp sunduğu sağlıklı hayat programıyla hafta içi hergün saat 10:00 da canlı yayında sizlerle.

TUNÇEL,birbirinden değerli konu ve konuklarıyla programdaki, samimiyeti ve güleryüzü izleyicileri ekrana kilitleyen kaliteli programa imza atıyor.

Güzelliği, pozitif enerjisi, sempatik ve neşesiyle izleyicilerden tam puan alan TUNÇEL, Haber Türk’te Ufuk Güldemir’in kadrosunda yetişti, Gülay Tunçel, Habertürk kuruluş aşamasından itibaren haber merkezinin çok önemli bölümlerinde görev alan,Gazeteci ve Televizyoncu Gülay Tunçel Televizyonculuk sevdasına Besim Tibuk’un açmış olduğu İstanbul KANAL-E, de başlayan ve daha sonra da CNBC-E ve NTV’de iş hayatını sürdürdü.

Haber Türk’te Ufuk Güldemir’in kadrosunda yer alan Gülay Tunçel,Yayın hayatına başlamasından itibaren haber merkezinin çok önemli bölümlerinde görev aldı.

HaberTürk’te haber merkezinin her alanında çalıştı. Ara-Öğle-Akşam Ana Haber bültenlerinin hazırlanmasında, muhabirlik , editörlük , prodüktörlük alanında ciddi sorumluluk aldı.

HaberTürk’ün kuruluşundan büyümesine kadar büyük emeği olan Gülay Tunçel, aynı zamanda disiplinli başarılı çalışmasını; Deniz Arman ve Can Ataklı’yla Ana Haber, Deniz Arman’la Kum Saati Programı, Hakan Aygün ve Melih Meriç’le Basın Kulubü programlarında görevini sürdürdü… Başarılı Gazeteci Deniz Arman’ın sunumuyla hafızalardan silinmeyen 2002 Dünya Kupası projesini hazırlayan Gülay Tunçel reytinglerin o dönemde Habertürke geçmesini sağlayarak dikkatleri çekti.

Gülay Tunçel, haberin mutfağında yetişmenin tecrübesini, yapımcılık döneminde konuklarının ısrarı üzerine, ekran önüne de taşıyarak Kendisinin hazırlayıp sunduğu birçok programa imza attı. Haber Analiz, Saklı Cennetler, Tarihte Bakın Neler Oluyor, Sağlık programları, Gülay’la Gündem , yeni yıl – bayram özel programlarının koordinatörlüğünü de yapan Tunçel, Dönemin Başbakanlarından Bülent Ecevit ve eşi Rahşan Eceviti, ilk kez sevgililer gününde canlı yayına alarak yine o dönemde kendinden söz ettirdi. Ayrıca Toprak Holding kurucusu İşadamı Halis Toprak’ın 2000 yılının başlarında Hastanede tedavi gördüğü dönemde ilk röportajını Habertürk canlı yayınına bağlayarak gerçekleştirmiştir. Yine kimseye röportaj vermeyen Dünyaca ünlü doktorlarımızdan ABD’de yaşayan Prof. Dr. Mehmet Öz ve Değerli Babası Şişli Florence Nightingale Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi ve İstanbul Bilim Üniversitesi, İstanbul Cerrahi Bilimleri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mustafa Öz’ ü ilk kez baba- oğul birlikte Habertürk Sabah canlı yayınına almıştır. Gülay Tunçel K.K.T.C. Cumhurbaşkanı Denktaş, siyasetçi, Yazar, Spor,Kültür, Sanat ve İş dünyasından birçok önemli isimle röportajlar yapmıştır.

Tuna Huş, Bengül Erdamar, Melek Bener, Orhan Ertanhan, Atilla Sarıkayalı , Gülgün Feyman, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Gökhan İçöz`ün öğrencisi olan Gülay Tunçel, aynı zamanda Kuş Dili Spikerlik ve Sunuculuk Eğitim Merkezi ve Hakan Öztürk Medya Eğitim Merkezinden yetişmiştir.

Gülay Tunçel Aynı zamanda televizyon haricinde basın danışmalığı ve sunuculuğa devam etmektedir. Dönemin Bakanlarından Aydın Tümen, seçim döneminde siyasetçi Prof. Dr. Ümit Özdağ, Milli sporcu Saffet Sancaklı, Trabzon milletvekili Koray Aydının basın danışmalığını yaparak seçim çalışmalarının İstanbul Basın Koordinatörlüğünü sürdürdü. Tunçel ayrıca Sağlık Sektöründe de birçok Uzman Doktor ve Profösörün Basın Danışmanlığına destek olmuştur. Gülay Tunçel Avrasya Hospital Basın ve Halkla İlişkiler Yöneticiliğini sürdürmektedir. Tunçel Hafta içi her gün Cem Tv de Sağlıklı Hayat Programını Hazırlayıp sunmaktadır.Sağlık konusunda bilmek istediğiniz ne varsa,öğrenmek için Gülay TUNÇEL’i her gün hafta içi saat 10:00 da izleyebilirsiniz.

Yorumlar kapalı.