bilgi-evleri-1

Eğitim Kenti Tuzla’da İşbirlikleri Geliştiriliyor

Abone Ol
Daha Fazla

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın “Eğitim Kenti Tuzla” vizyonuyla hizmete kazandırdığı Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri, okul temsilcisi öğretmenlerle yeni eğitim yılı değerlendirme toplantısı düzenledi.
Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri okul temsilcileri toplantısı, Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Tuzla’daki tüm ilkokullar ve ortaokullardan 2’şer öğretmenin katıldığı toplantıda Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri’nin hizmetleri, sosyal ve kültürel faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Tuzla Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güven Ada, 4 bini aşkın öğrencinin eğitim aldığı Bilgi Evleri’nde çocukların bireysel gelişimi ve sosyal yönlerinin güçlenmesi için yapılan eğitim ve çalışmalar hakkında bilgi verdi. Toplantıda Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri’nin hizmetleri, açılan kurslar, sosyal faaliyetler ve kültürel etkinlikler hakkında slayt gösterimi eşliğinde bilgi verildi.
Tuzla İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Oluver Öztürkler de konuşmasında okullar ve Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri’nin ortak projeler geliştirip çalışmalar gerçekleştirmesine destek verdiklerini söyledi. Öztürkler, “Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eğitime verdiği desteği hepimiz biliyoruz ve bunu yakından yaşıyoruz. Tuzla Belediyesi’nin her yaş grubundaki öğrencilere eğitim birimlerinde verdiği hizmette işbirliğini geliştirmeye hazırız. Belediye Başkanımıza eğitim hizmetleri için teşekkür ederiz” dedi.

Yorumlar kapalı.