ekremokutan

Ekrem Okutan Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü’ne Atandı

Abone Ol
Daha Fazla

Uzun yıllar Pendik Belediyesi Başkan Danışmanlığı görevinde bulunan ve Star Gazetesi, Takvim Gazetesi, Güneş Gazetesi, Sabah Gazetesi gibi gazetelerde köşe yazarlığı yapan, Türkiye’de Siyasal Muhalefet adlı kitap yazarı, gazeteci-yazar Ekrem Okutan, Basın Yayın Enformasyon Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

Sosyal Medya’da “Başbakan Yardımcımız Sayın Yalçın Akdoğan, Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü’ne atandım” ifadeleri ile açıklayan Ekrem Okutan’a yeni görevinde başarılar dileriz.

Ekrem Okutan kimdir?

Ekrem Okutan 1973 yılında Rize’de doğdu. 1991 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesini kazanarak, 1995 yılında mezun oldu. 1999 yılında Sakarya Üniversitesi Sosyoloji Anabilim Dalında Yüksek lisans çalışmasını 2001 yılında tamamladı. 1995 yılında bir yıl süreyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde Beyaz Masa departmanında yönetici olarak çalıştı. 1996 yılından bugüne Pendik Belediye Başkanlığı’nda Başkan Danışmanı olarak görev aldı. Star Gazetesi, Güneş Gazetesi, Akşam Gazetesi, Takvim Gazetesi köşe yazarlığını da sürdürmektedir. Evli ve üç çocuk babası olan Okutan’ın yayınlanmış bir de Siyasal Muhalefet adlı kitabı bulunmaktadır.

Yorumlar kapalı.