erdi-aşken

Erdi Akşen Giresunlular Dernek Başkanı oldu

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Giresunlular Derneği kongresi dernek lokalinde düzenlendi. Mevcut başkan Fuat Ergül görevini Erdi Aşken’e devir etti.

Erdi Akşen Maltepe Giresunlular Dernek Başkanı olurken, Fuat Ergül ise yönetimde görev aldı.

Maltepe Giresunlular Derneği kongresi divan kurulu seçimi ile başladı. Daha sonra saygı duruşu ile devam eden kongre de gelir-gider taplosu, yönetim kurulu ibrası, dilek temenniler ile sona erdi.

Görevi devir eden Fuat Ergül bir konuşma yaparak şunları söyledi. Ergül “Dolu dolu bir dönem geçirdik. İftar programları düzenledik, öğrencilerimize burs verdik, çeşitli etkinliklerde bulunduk. 17 yıldır kapısı kapanmayan Maltepe Giresunlular Derneği yönetiminde görev alan, bizlere destek veren tüm hemşerilerimize teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Daha sonra konuşma yapan yeni başkan Erdi Akşen şunları söyledi.

“Sıramız geldi başkan olduk”
Maltepe Giresunlular Derneği kongresinde konuşma yapan başkan Erdi Akşen “Giresunlular derneği örnek bir dernektir. Burada yönetim kurulu üyeliği yapan tüm hemşerilerimiz başkanlık yapar, başkanlık görevini bırakan hemşerilerimiz ise yönetimde yer alırlar. Bize sıran geldi başkan sensin dediler biz de bu görevi kabul ettik. Biz de elimizden geleni yaparak hemşerilerimizi bir arada tutacak, dernek faaliyetlerini yürüteceğiz. Beni bu göreve layık gören hemşerilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yönetim kurulu hatıra fotoğrafı çektirmesiyle birlikte kongre sona erdi.

DSCF2757

DSCF2762

DSCF2766

DSCF2774

DSCF2775

DSCF2784

DSCF2787

İŞTE MALTEPE GİRESUNLULAR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ LİSTESİ
DSCF2781

Yorumlar kapalı.