DSCF0873

Erdi Akşen “Hedef 1 Milyon Üye”

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Fenerbahçeli Taraftarlar Derneği basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Maltepe Suite Hotel’de düzenlenen kahvaltıya Maltepe Fenerbahçeli Taraftarlar Derneği yöneticileri ve Maltepe’li yerel gazeteciler katıldı.

Yönetim kurulu toplantısında basın mensupları ile bir araya gelmek istediklerini söyleyen Maltepe Fenerbahçeli Taraftarlar Derneği Başkanı Erdi Akşen şunları söyledi.

30 Üye Yapacağız

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün başlattığı “HEDEF 1 MİLYON ÜYE” kampanyasında Maltepe’ye 30 kontenjan verildiğini söyleyen Akşen “Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım bizden 30 üye yapmamızı istedi. Bu üyelikler 2 Bin TL ile 10 Bin TL arasında fiyatlandırıldığını söyleyen Akşen, üyeler tamamlandıktan sonra topluca Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım Maltepe’ye gelerek toplu üye töreni yapacaklarını ifade etti.

Derneğimizde Milletvekili Aday Adayı Var

Maltepe Fenerbahçeli Taraftarlar Derneği Başkanı Erdi Akşen “Derneğimiz yönetim kurulu üyesi arkadaşımız Şuayip İçli, AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı olmuştur. Huzurlarınızda kendilerine çıktıkları bu yolda başarılar diler, derneğimizden çıkan adayları destekleyeceğimizi ifade ederiz” şeklinde konuştu.

DSCF0883

 

DSCF0873

 

Yorumlar kapalı.