MALTEPEYE İHANET

Erikçi ”Maltepe’ye ihanet ettiler”

Abone Ol
Daha Fazla

AK Parti Maltepe Belediye Grup Başkan Vekili Mehmet Erikçi, bütçe görüşmelerinde söz alarak Fındıklı’ya yapılması planlanan 2. okulun sözleşme şartlarına uymayarak yapılmadığını, yetkili firma Emay İnşaat’ı ve dönemin belediye başkanı Mustafa Zengin’i Fındıklı’ya ve Maltepe’ye ihanet etmek ile suçladı.

Maltepe Belediye Meclisi bütçe görüşmelerinde söz alan Meclis Üyesi Ak Parti Gurup Başkan vekili Mehmet Erikçi, Maltepe Fındıklı mahallesine Emay İnşaat tarafından 2 okul yapma sözü verilerek Emay İnşaat, Maltepe Belediyesi ve İl Milli eğitim Müdürlükleri arasında üçlü protokol yapılıyor. 1.okul protokol gereği Emay İnşaat tarafından yapılarak Okulun Adı Mustafa Zengin oluyor. Ancak Emay inşaat ikinci okulu yapmaktan vazgeçiyor. Emay inşaat 2.okulu yapmayacağına dair (Maltepe Eski Belediye Başkanı Mustafa Zengin döneminde) Maltepe Belediyesine resmi yazı ile başvuruyor. Maltepe Belediyesi ise Emay inşaatın başvurusunu kabul ederek İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğüne Bildiriyor ve Akabinde Emay İnşaat Protokolde var olan 2.okulu yapmaktan vazgeçiyor.

Maltepe Belediyesi Bütçe görüşmelerinde söz alan Maltepe Belediyesi Ak Parti Gurup başkan vekili Mehmet Erikçi, 2. Okulu yapmayan ve protokol olmasına rağmen Emay inşaatın 2.okulu yapmayacağına dair dilekçesine kabul eden sorumluları öncelikle Maltepe’ye, Sonrasında ise Fındıklı halkına ihanet etmekle suçladı.

MALTEPEYE İHANET

Yorumlar kapalı.