erol kaya maltepe (4)

Erol Kaya Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Abone Ol
Daha Fazla

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Maltepe AK Parti SKM programı doğrultusunda Villa Adalar Restaurant’ta basın mensupları ile bir araya geldi. Yeni Anayasa hakkında bilgiler veren Erol Kaya şunları söyledi.

BAŞARAMAYAN GİDECEK
16 Nisan’da gerçekleşecek olan Yeni Anayasa hakkında açıklamalarda bulunan Erol Kaya “16 Nisan’da yapılacak olan halk oylaması bir dönemin bitişi olacak. Milletin tercihinin EVET’ten yana olacağına kalpten inanıyorum. Bu kadar yalan, yanlış, bilgi kirliliği ile kampanya yürüten muhalefete el insaf diyorum. Yeni dönem neticesinde BAŞARAMAYANLAR GİDECEK. Aslında burada AK Parti’nin işi zorlaşıyor” şeklinde konuştu ve sözlerini şöyle sürdürdü.

MİLLETİMİZ HİÇ YANILMADI
1930 yılında başlayan Türkiye’nin seçim serüveninde milletimiz hiç yanlış yapmadı. Milletimizin feraseti, akılcılığı ve sağduyusuna güveniyoruz. 16 Nisan’da her şey millete ait olacaktır. Mühür de, karar da, yetki de millette olacaktır” şeklinde konuştu.

Daha sonra gazetecilerin sorularını cevaplayan Kaya, 16 Nisan’dan sonra güzel günlerde buluşmak dileğiyle diyerek sözlerini sonlandırdı.

AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Av. Ümit Çoban’ın da eşlik ettiği, gün boyu Maltepe’nin çeşitli mahallelerinde AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nin düzenlediği programa iştirak eden Erol Kaya, vatandaşlara, sivil toplum kuruluşlarına Yeni Anayasa hakkında bilgiler verdi.

Yorumlar kapalı.