18485372_10158543801825212_3820512518237588365_n

ESER KOLEJİ MALTEPE’ DE HİZMETE GİRDİ

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Gülsuyun da eğitimci Ömer ŞAHAN tarafından kurulan Eser Koleji kalıcı eserler için yola çıktı.
Sloganını ”Eser Koleji kalıcı eserler için geliyor.” diye belirleyen Ömer ŞAHAN ”Vatanımıza, milletimize faydalı evlatlar yetiştirmek ve bunları kalıcı hale getirmek için Gülsuyun da bu eğitim yuvasını hizmete açtık.”

BURADA YETİŞECEK HER ÇOCUK ÜLKE SORUNLARINA DUYARLI OLACAK

Eser kolejinin açılışında bir konuşma yapan Eser Koleji kurucusu eğitimci Ömer ŞAHAN ”Eser Koleji geleceğe kalıcı eserler bırakmak için, ülkemizin aydınlık geleceği için, ülkemizin milli ve manevi değerlerine bağlı, Cumhuriyeti özümsemiş, demokrasiyi benimsemiş, milli değerlere ve Atatürk ilke ve inkilaplarına sahip çıkan bu okulun burada yetişecek nesillere vereceği en büyük ve en önemli hizmeti bu değerlerle korunması ve bu değerlerle yaşanmasının sağlanmasıdır.”

ÖĞRENCİYE ÖZGÜ ÖĞRETİM MODELİ İLE KALICI ESERLER BIRAKIYORUZ.

Açmış olduğu kurum hakkında da konuşan Şahin, ”Kurumumuzda, çocuklarımızın doğuştan gelen zeka, yaratıcılık, araştırma, merak gibi özelliklerini, geliştirmeye yönelik eğitim programları uygulanmaktadır. Çocuklarımızın ilgi alanlarına,meraklarına göre proje çalışmaları yapılmaktadır. Gündelik yaşamda karşılaştıkları problemlerinde de ne yapacaklarını bilmeleri  ve çözüm yollarını öğrenmiş olurlar.  Aynı amaçlarla çift yabancı dil eğitimine de önem veren Eser Koleji, çocuklarımızın doğru ve etkin İngilizce ve Almanca eğitimi almaları sağlanmaktadır. Eğitim yaklaşımları arasında, gelişmiş ülkelerde de benimsenen birçok yaklaşımı, kendi kültür ve eğitim sistemimizle harmanlayarak ”Öğrenciye Özgü Öğretim Modeli” ile yaratıcılıkları desteklenmiş, bilimsel düşünebilen, kendi kültürel değerlerine bağlı, doğa bilinci, gelişmiş dünya insanı yetiştirmeyi hedefliyoruz. ”Kalıcı Eserler Bırakın” sloganıyla çıktığımız bu yolda, geleceğe bırakacağımız en değerli ve kalıcı eserin çocuklarımız olduğunu unutmayalım.” dedi.

Yorumlar kapalı.