DSCF0983

Genç Nesli Temsil Etmek İstiyorum

Abone Ol
Daha Fazla

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 1.Bölge Milletvekili Aday Adayı Süleyman Bayraktutan, yerel basın mensupları ile Maltepe Çamlık Çay Bahçesi’nde bir araya geldi.

Aday adaylık açıklaması yapan Süleyman Bayraktutan “Genç nesli temsil etmek istiyorum. Partimizin ön seçim kararı var. Örgüt tabanının gençlere verdiği değer ortada. Temsil noktasında gençlerin ortaya çıkması, kendilerine güvenmeleri gerek. Ben kendime güveniyorum ve gençliği en iyi şekilde temsil edeceğime inanıyorum. Bunun için adayım” şeklinde konuştu ve şöyle devam etti.

Süleyman Bayraktutan “Cumhuriyet Halk Partisi 1. Bölge Milletvekilliği için Aday Adaylığı çalışmalarına devam eden eski Gençlik Kolları Başkanı ve İlçe Yöneticisi Süleyman BAYRAKTUTAN bugün Maltepe’de yerel basınla düzenlediği bir kahvaltı programında basın mensupları ile bir araya geldi.

Oldukça yoğun katılımın olduğu, gençlerin ve kadınların büyük destek verdiği görülen SÜLEYMAN BAYRAKTUTAN’ın açıklamalarında; iktidarın faşizan uygulamalarına dikkat çekerek bundan kurtulma yolunun solda ve CHP’de birlik, beraberlikten geçtiğini vurguladı.Parti içi ön seçimin bu anlamda birliktelik ve örgüt iradesini yansıtacağını belirterek demokrasi şölenine dönüşeceğine inandığı ön seçimlerde gençler ve kadınlarınbaşarılı olacağını belirtti.

Hedeflerinin iktidar olduğunu belirten Bayraktutan bu seçimlerde hedeflerine ulaşacaklarını, ön seçimin ne kadar faydalı olacağını hep birlikte göreceğiz şeklinde konuştu.

Süleyman Bayraktutan Kimdir
1986 İstanbul doğumlu olan, İnşaat,Kamu Yönetimi ve Yerel Yönetimler eğitimi alan Süleyman Bayraktutan’ın 2004 yılından beri parti içerisinde birçok çeşitli görevlerde bulunduğu öğrenildi.Çekmeköyde ikamet eden ve siyasi çalışmalarını yürüten Bayraktutan’ın İnşaat ve Reklam sektöründe faaliyet gösteren şirketlerinin bulunduğu öğrenildi.

DSCF0986

DSCF0983

DSCF0981

Yorumlar kapalı.