gülsuyuspon-1

Gülsuyuspor Bal Ligi İçin Playoff Oynayacak

Abone Ol
Daha Fazla

Süper Amatör Ligi 5. Gurupta mücadele veren Gülsuyuspor , Damlaspor’u evinde konuk etti. Şiddetli rüzgarın olması nedeniyle oldukça zor şartlarda oynanan karşılaşmadan 2-2 berabere ayrılan Gülsuyuspor Bölgesel Amatör Lig’de mücadele etmek için Playoff oynamaya hak kazandı.

Alınan sonuç ile adeta saha bayram yerine döndü. Maçın son düdüğü ile taraftara koşun futbolcular sevinçlerini taraftar ile paylaştılar.

Gülsuyu taraftarının adeta şovuna sahne olan karşılaşmada taraftar maçın ilk dakikasından son ana kadar bir an olsun takımlarına desteklerinden vazgeçmediler. Tribün Lideri Rüzgar Kenan’ın organizasyonu ile sahaya gelen yaklaşık 250 taraftar. Maçın başında sahayı konfeti yağmuruna tuttular. Biran olsun susmayan taraftar centilmen tavırları ile de taktir topladı. Maç sonunda gazetemize konuşan Tribün Lideri Rüzgar Kenan “Kar yağmur çamur demeden Gülsuyuspor sevdamız için takımımızı destekledik. Bunca yorgunluğumuz elde ettiğimiz sonuç ile uçtu gitti. Takımımızın Playoff larda da en iyi şekilde mücadele ederek BAL Ligine çıkacağına hiç şüphemiz yok” dedi.

Elde edilen sonuçtan duydukları memnuniyeti dile getiren Gülsuyuspor Başkanı Behram Kaçar ise, “öncelikle teknik ekibe, futbolcularımıza ve hiçbir zaman bizleri yalnız bırakmayan taraftarımıza teşekkür etmek istiyorum. Bu sonuç hipimizin el birliği ile almış olduğu bir sonuçtur.

Gülsuyuspor BAL Ligi Playoff ta mücadele etmeye hak kazanarak İstanbul’un en iyi takımları arasında yer almıştır. Yapacağımız 15 maç sonunda da GülsuyuBALG ligi’ne çakacak ve Maltepe’yi en iyi şekilde temsil edecektir. Biz kadromuza sonuna kadar güveniyoruz”dedi.

Maça Gulsuyuspor Kulüp Başkanı Bayram Behram Kaçar, Gulsuyusporun sponsoru DOHA Yapı Yönetim kurulu Başkanı Özgür Çelik, CHP Maltepe İlçe Başkanı Hasan Solmaz, AK parti Yönetim Kurulu Üyesi Hayati Canik, Cevizli Kültürspor Başkanı Ahmet Gümüş CHP Gençlik Kolları başkanı Alican Yiğit ve yüzlerce taraftar katıldı.

Yorumlar kapalı.