DSCF4393 copy

Gülsuyuspor kongresi yapıldı

Abone Ol
Daha Fazla

Güsuyuspor olağan kongresi Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın da katıldığı kongrede mevcut başkan Bayram Behram Kaçar ve yönetim kurulu tekrar seçilerek güven tazelediler.

Ali Kılıç’tan sağduyu çağrısı
Gülsuyuspor kongresinde konuşma yapan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç “Seçim öncesi bir takım olaylar yaşanmakta. Vatandaşlarımızı sükunete, sağduyuya davet ediyorum” şeklinde konuştu.

Daha sonra konuşmasını yapan Gülsuyuspor Başkanı Bayram Behram Kaçar, konuşmasına Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’a teşekkür ederek başladı.

Kaçar “26 Mayıs 2013 olağan genel kurul toplantısının ardından üyelerin oyları ile göreve gelmiş bulunan yönetim kurulumuz, üyelerin güvenine layık olmak için tüm olumsuzluklara rağmen özveri ile çalışarak hedeflerinin büyük bir kısmını gerçekleştirmiştir. Spor kulübümüzün kurumsallaşması ve hiyerarşi içerisinde yönetilmesine azami dikkat ve özen göstermiştir. Sporun barış ve kardeşlik olduğu bilincinde olarak tüm sporcularımız bizim çocuklarımız olduğu duygusuyla faaliyetlerimizi sürdürmüş bulunmaktayız.

Spor kulübümüz 10 yıldır İstanbul ilimizde tüm yaş katagorilerinde faaliyet gösteren 41 kulüpten biri olmuştur. Bu zor koşullarda A takımımız Süper Amatör Kümede ilk iki sıraya girerek kulüp tarihinde ilk kez İstanbul’da 16 takım arasında BAL Lig’ine yükselmek için mücadele etmiştir. Bu grupta centilmence mücadele eden takımımız olanakları ölçüsünde başarılı olmuştur.

Yönetim kurulumuzun en büyük hedefi olan kulübün sadece futbol takımından ibaret olmaması için salon sporlarında faaliyet gösterme kararı alınarak hentbol, boks şubeleri kurulmuştur. Hentbolda genç kızlarımız önce Anadolu yakası grubunda, daha sonra da İstanbul şampiyonu olmuştur. Haziran ayında ise Türkiye şampiyonasında mücadele edecektir. Küçük yaş kızlar grubunda da Türkiye 3. olmuştur.

Boks şubemiz yeni kurulmasına rağmen İstanbul’da birincilik, ikincilik ve üçüncülük almıştır. Her iki branşta çalışmalarımız hızlı bir şekilde ilerlemektedir.

10 yıldır zulüme dönüşmüş olan tesis durumumuz yeni belediye başkanımız Sayın Ali Kılıç ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde Maltepe Belediyesine ait tahsisli alana denk gelmesi üzerine tribün ve bina inşaatına başlanmış olup inşaat yapımı hızla devam etmektedir. 10 yıldır bu olay ile ilk kez ciddi bir şekilde ilgilenip inşaata başladığı için Belediye Başkanımız Sayın Ali Kılıç’a teşekkür ederiz.

Stadımızın geri kalanındaki arazi tahsis sorunu devam etmekte olup yeni seçilecek yönetim kurulu önümüzdeki süreçte bu konu ile gerekli girişimlerde bulunmalıdır” ifadelerini kullandı.

Daha sonra oylama yapıldı ve tek liste olan Bayram Behram Kaçar’ın listesi oy birliği ile kabul edildi.

Gülsuyuspor Yönetim Kurulu Listesi
Bayram Behram Kaçar, Yunus Erdel, Hüseyin Tatar, İbrahim Şahin, Cem Kazım Sağbilge, Ali Karakuş, Davut Akman, Bülent Bayır, Vedat Nesil, Haşim Taş, Ebutalip Yıldırım

DSCF4395 copy

DSCF4352 copy

DSCF4394 copy

DSCF4393 copy

DSCF4391 copy

DSCF4388 copy

DSCF4385 copy

DSCF4384 copy

DSCF4376 copy

DSCF4375 copy

DSCF4373 copy

DSCF4371 copy

DSCF4369 copy

DSCF4367 copy

DSCF4366 copy

DSCF4365 copy

DSCF4364 copy

DSCF4362 copy

DSCF4361 copy

DSCF4359 copy

DSCF4358 copy

Yorumlar kapalı.